Radio

BiperTV

Facebook

Galerie

Wydarzenia

Artykuły

Szukaj

Reklama

Reklama

Reklama video

Janów Podlaski: Wyniki 16. Biegu Papieskiego (film) (galeria)

Dnia 29 maja 2024 roku na terenach Stadniny Koni w Janowie Podlaskim odbył się XVI Bieg Papieski. Organizatorami imprezy byli: Zespół Placówek Oświatowych w Janowie Podlaskim, Bialski Szkolny Związek Sportowy oraz Stadnina Koni w Janowie Podlaskim. Impreza nie zostałaby zorganizowana, gdyby nie hojność sponsorów, którymi w tym roku byli: Gmina Janów Podlaski, Starostwo Powiatowe w Białej Podlaskiej, Zespół Placówek Oświatowych w Janowie Podlaskim oraz Stadnina Koni w Janowie Podlaskim.

W uroczystości otwarcia uczestniczyli: Wójt Gminy Janów Podlaski –Karol Michałowski , Prezes Stadniny Koni w Janowie Podlaskim – Leszek Świętochowski, Dyrektor Zespołu Placówek Oświatowych w Janowie Podlaskim – Teresa Hryciuk oraz Wiceprzewodniczący Bialskiego Szkolnego Związku Sportowego – Stanisław Polaczuk.

Wszystkich zgromadzonych gości, zawodników, trenerów i kibiców powitała Dyrektor Zespołu Placówek Oświatowych w Janowie Podlaskim –Teresa Hryciuk, która w swoich słowach podziękowała również sponsorom za okazaną pomoc i wsparcie. Następnie głos zabrał Wójt Gminy Janów Podlaski – Karol Michałowski oraz Prezes Stadniny Koni w Janowie Podlaskim – Leszek Świętochowski.

Nad prawidłowym przebiegiem zawodów czuwali: Sędzia główny – Maciej Kublik, Sędziowie – Stanisław Polaczuk, Grzegorz Demianiuk, Grzegorz Kotlarczuk, Jarosław Hryciuk oraz Sekretariat zawodów – Dorota Jakimiuk – Orzechowska, Wioletta Doroszuk, Monika Dwojak.
W zawodach wzięło udział 253 zawodników powiatu bialskiego oraz Siedlec. Na start stawili się zawodnicy z Białej Podlaskiej, Chotyłowa, Janowa Podlaskiego, Konstantynowa, Leśnej Podlaskiej, Międzyrzeca Podlaskiego, Motwicy, Piszczaca, Rokitna, Wisznic oraz Siedlec. Rywalizowali oni w 6 kategoriach wiekowych dziewcząt i 7 kategoriach wiekowych chłopców. Dodatkowo prowadzona była klasyfikacja drużynowa szkół w ramach Igrzysk Dzieci, Igrzysk Młodzieży Szkolnej oraz Licealiadzie.

Najlepsze wyniki w poszczególnych kategoriach przedstawiają się następująco:

Szkoła Podstawowa

Rocznik 2015-2016

Dziewczęta

1. Andrusiuk Wiktoria Janów Podlaski
2. Knigawka Wiktoria Chotyłów
3. Szpura Maria Leśna Podlaska
4. Królikowska Nikola Międzyrzec Podlaski
5. Myć Maria Janów Podlaski
6. Szczepaniak Helena Janów Podlaski

Chłopcy

1. Rowicki Adam Siedlce
2. Hryciuk Szymon Janów Podlaski
3. Iwanek Michał Konstantynów
4. Antoniuk Maksymilian Międzyrzec Podlaski
5. Szewczuk Antonii Janów Podlaski
6. Kapłan Szymon Konstantynów

Rocznik 2013-2014

Dziewczęta

1. Czyżak Aleksandra Piszczac
2. Chalimoniuk Maja Piszczac
3. Lesiuk Aleksandra Piszczac
4. Kondraciuk Zofia Piszczac
5. Suszko Magdalena Rokitno
6. Włodarczyk Michalina Miedzyrzec Podlaski

Chłopcy

1. Rudzki Kacper Biała Podlaska
2. Naumiuk Mikołaj Konstantynów
3. Chruściel Adam Międzyrzec Podlaski
4. Kaczanowicz Paweł Piszczac
5. Niedzielski Jakub Rokitno
6. Lubański Kacper Międzyrzec Podlaski

Rocznik 2012

Dziewczęta

1. Łukianiuk Julia Janów Podlaski
2. Chruściel Wiktoria Międzyrzec Podlaski
3. Kocińska Klaudia Międzyrzec Podlaski
4. Lipińska Joanna Piszczac
5. Hunia Nadia Janów Podlaski
6. Pocztarska Pola Międzyrzec Podlaski

 

Chłopcy

1. Chimicz Bartosz Piszczac
2. Charczuk Filip Międzyrzec Podlaski
3. Marczuk Filip Janów Podlaski
4. Szpyruk Maksymilian Rokitno
5. Pykacz Jakub Leśna Podlaska
6. Żuk Szymon Konstantynów

Rocznik 2011

Dziewczęta

1. Michaluk Julia Leśna Podlaska
2. Zaśkiewicz Kinga Leśna Podlaska
3. Bazylczuk Oliwia Janów Podlaski
4. Makarewicz Martyna Janów Podlaski
5. Przybylska Zuzanna Janów Podlaski
6. Mętrak Klara Piszczac

Chłopcy

1. Mikulski Julian Leśna Podlaska
2. Kondraciuk Franciszek Piszczac
3. Janczuk Filip Janów Podlaski
4. Niedzielski Damian Rokitno
5. Kamiński Ernest Janów Podlaski
6. Czuchan Przemysław Janów Podlaski

Rocznik 2009-2010

Dziewczęta

1. Gdula Lena Piszczac
2. Tarasiuk Aleksandra Międzyrzec Podlaski
3. Kaczanowicz Justyna Piszczac
4. Pogonowska Anna Piszczac
5. Mikołajczuk Julia Rokitno
6. Tur Anna Rokitno

Chłopcy

1. Pietruk Bartosz Międzyrzec Podlaski
2. Hryciuk Oliwier Janów Podlaski
3. Kusek Olaf Konstantynów
4. Bandzerewicz Szymon Wisznice
5. Pyndryk Gabriel Piszczac
6. Hodun Aleksander Konstantynów

 

Szkoła Ponadpodstawowa

Rocznik 2004 i młodsze

Dziewczęta

1. Shinkowa Anastazja Janów Podlaski
2. Szyndler Klaudia Międzyrzec Podlaski
3. Ewelina Ostapiuk Janów Podlaski
4. Krupska Zofia Międzyrzec Podlaski
5. Zając Anna Janów Podlaski
6. Lewczuk Zuzanna Międzyrzec Podlaski

 

Rocznik 2008 i młodsi

Chłopcy

1. Jureczek Jakub Janów Podlaski
2. Abramowski Mikołaj Janów Podlaski
3. Sawczuk Alan Leśna Podlaska
4. Kuźmiuk Kamil Leśna Podlaska
5. Miłosz Dwojak Janów Podlaski
6. Koźluk Maciej Leśna Podlaska

Rocznik 2004-2007

Chłopcy

1. Moczulski Łukasz Międzyrzec Podlaski
2. Seluk Krystian Janów Podlaski
3. Tymoszuk Wojciech Międzyrzec Podlaski
4. Sobczuk Kacper Leśna Podlaska
5. Szymański Oskar Janów Podlaski
6. Tarasiuk Marcin Leśna Podlaska

Klasyfikacja Drużynoawa

Igrzyska Dzieci (Rocznik 2011 i młodsi)

I miejsce Szkoła Podstawowa w Janowie Podlaskim 135 pkt.
II miejsce Szkoła Podstawowa w Piszczacu 79 pkt.
III miejsce Szkoła Podstawowa nr 3 w Międzyrzecu Podlaskim 69 pkt.
IV miejsce Szkoła Podstawowa w Leśnej Podlaskiej 51 pkt.
V miejsce Szkoła Podstawowa w Konstantynowie 41 pkt.
VI miejsce Szkoła Podstawowa w Rokitnie 30 pkt.
VII miejsce Szkoła Podstawowa w nr 5 w Białej Podlaskiej 10 pkt.
VIII miejsce Szkoła Podstawowa w Chotyłowie 9 pkt.
IX miejsce Szkoła Podstawowa w Motwicy 3 pkt.
Szkoła Podstawowa w Wisznicach 3 pkt.

Igrzyska Młodzieży Szkolnej (Rocznik 2009-2010)

I miejsce Szkoła Podstawowa w Piszczacu 40 pkt.

II miejsce Szkoła Podstawowa w Konstantynowie 13 pkt.
III miejsce Szkoła Podstawowa w Rokitnie 12 pkt.
IV miejsce Szkoła Podstawowa w Janowie Podlaskim 11 pkt.
IV miejsce Szkoła Podstawowa w Wisznicach 8 pkt.
V miejsce Szkoła Podstawowa nr 3 w Międzyrzecu Podlaskim 7 pkt.

 

Licealiada (Rocznik 2004 i młodsi)

 

I miejsce Zespół Szkół w Janowie Podlaskim 74 pkt.
II miejsce Liceum Ogólnokształcące im. Władysława
Sikorskiego w Międzyrzecu Podlaskim 52 pkt.
III miejsce Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego
w Leśnej Podlaskiej 35 pkt

Organizatorzy serdecznie dziękują zawodnikom oraz kibicom za udział w imprezie, a sponsorom oraz wszystkim, którzy pomagali w organizacji zawodów za okazaną pomoc. Zapraszamy do Janowa Podlaskiego za rok na XVII Bieg Papieski.

Termin:

19 maja 2024 roku

 
Miejsce:

Stadnina Koni w Janowie Podlaskim

 
Organizatorzy: 

Zespół Placówek Oświatowych w Janowie Podlaskim
Bialski Szkolny Związek Sportowy w Białej Podlaskiej
Stadnina  Koni w Janowie Podlaskim
 
Dyrektor Biegu:

Teresa Hryciuk

 
Sędzia Główny:

Maciej Kublik
 
Obsługa Sędziowska: 

Stanisław Polaczuk,
Grzegorz Demianiuk, ,
Grzegorz Kotlarczuk,
Jarosław Hryciuk

 
Sekretariat: 

Dorota Jakimiuk Orzechowska,
Wioletta Doroszuk,
Monika Dwojak

 
Obsługa Medyczna:

Zespół Ratownictwa Medycznego z Białej Podlaskiej

 
Fotoreporterzy:

Katarzyna Chilkiewicz, Agata Bilicz

 
Igrzyska Dzieci 

 
Szkoła Podstawowa (Rocznik 2015-2016)

Dziewczęta

    1. Andrusiuk Wiktoria 15 SP Janów Podlaski 10 pkt
    2. Knigawka Wiktoria 15 SP Chotyłów 9 pkt
    3. Szpura Maria 15 SP Leśna Podlaska 8 pkt
    4. Królikowska Nikola 15 SP nr 3 Międzyrzec Podlaski 7 pkt
    5. Myć Maria ?? SP Janów Podlaski 6 pkt
    6. Szczepaniak Helena 15 SP Janów Podlaski 5 pkt
    7. Kopiec Lena 15 SP Janów Podlaski 4 pkt
    8. Stefaniuk Lena 15 SP Janów Podlaski 3 pkt
    9. Mirytiuk Anna 15 SP Janów Podlaski 2 pkt
    10. Szpura Rozalia 16 SP Janów Podlaski 1 pkt
    11. Kotlarczuk Alicja 16 SP Janów Podlaski
    12. Breczko Karolina 15 SP Janów Podlaski
    13. Protasiuk Hanna 16 SP Janów Podlaski
    14. Stefaniuk Lilana 15 SP nr 3 Międzyrzec Podlaski
    15. Sadowska Martyna 15 SP Janów Podlaski
    16. Kulesza Aleksandra 16 SP Janów Podlaski
    17. Samsoniuk Lena 15 SP Janów Podlaski
    18. Oleszczuk Letycja 16 SP Janów Podlaski
    19. Olisiejuk Aleksandra 15 SP Janów Podlaski
    20. Kalicka Lena 16 SP Janów Podlaski
    21. Michaluk Zofia 16 SP Janów Podlaski

Chłopcy

    1. Rowicki Adam 16 SP nr 8 Siedlce PK
    2. Hryciuk Szymon 15 SP Janów Podlaski 9 pkt
    3. Iwanek Michał 15 SP Konstantynów 8 pkt
    4. Antoniuk Maksymilian 15 SP nr 3 Międzyrzec Podlaski 7 pkt
    5. Szewczuk Antonii 15 SP Janów Podlaski 6 pkt
    6. Kapłan Szymon 15 SP Konstantynów 5 pkt
    7. Bilicz Mikołaj ?? SP Janów Podlaski 4 pkt
    8. Mikulski Marcel 15 SP Motwica 3 pkt
    9. Pacholik Kacper 15 SP Janów Podlaski 2 pkt
    10. Doroszuk Szymon 15 SP Janów Podlaski 1 pkt
    11. Filipiuk Piotr 15 SP Leśna Podlaska
    12. Marczuk Marcel 16 SP Janów Podlaski
    13. Parafiniuk Adrian 15 SP nr 3 Międzyrzec Podlaski
    14. Celiński Adam 16 SP nr 3 Międzyrzec Podlaski
    15. Obiedziński Wiktor 16 SP nr 3 Międzyrzec Podlaski
    16. Bielecki Jan 15 SP Janów Podlaski
    17. Dwojak Marcel 15 SP Janów Podlaski
    18. Plażuk Bogumił 16 SP Janów Podlaski
    19. Fedoruk Alan 15 SP Janów Podlaski
    20. Kalicki Fabian 15 SP Janów Podlaski
    21. Rząsa Maciej 15 SP Janów Podlaski
    22. Nikoniuk Tomasz 16 SP Janów Podlaski
    23. Łukijaniuk Mikołaj 16 SP Janów Podlaski
    24. Stefaniuk Ksawery 16 SP Janów Podlaski
    25. Sterniczuk Aleksander 16 SP Janów Podlaski
    26. Pikacz Adam 15 SP Janów Podlaski
    27. Grabowski Jan 15 SP Janów Podlaski
    28. Guzarow Kamil 15 SP Janów Podlaski
    29. Andrusiuk Igor 16 SP Janów Podlaski
    30. Sakowicz Jan 16 SP nr 3 Międzyrzec Podlaski
    31. Wedziuk Hubert 15 SP Janów Podlaski

 
Szkoła Podstawowa (Rocznik 2013-2014)

 
Dziewczęta

    1. Czyżak Aleksandra 13 SP Piszczac 10 pkt
    2. Chalimoniuk Maja 13 SP Piszczac 9pkt
    3. Lesiuk Aleksandra 14 SP Piszczac 8pkt
    4. Kondraciuk Zofia 14 SP Piszczac 7pkt
    5. Suszko Magdalena 13 SP Rokitno 6pkt
    6. Włodarczyk Michalina13SP nr 3 Miedzyrzec Podlaski5pkt
    7. Bazylczuk Alicja 13 SP Janów Podlaski 4pkt
    8. Jagodzińska Dagmara 14 SP Janów Podlaski 3pkt
    9. Naumiuk Martyna 13 SP Konstantynów 2pkt
    10. Czuchan Emilia 14 SP Janów Podlaski 1pkt
    11. Kasjaniuk Zuzanna 14 SP Motwica
    12. Pakaluk Anita 14 SP Wisznice
    13. Podskok Maria 13 SP Janów Podlaski
    14. Ochnik Zofia 13 SP Rokitno
    15. Gąsienica Paulina 14 SP Janów Podlaski
    16. Poniatowska Kamila 13 SP Konstantynów
    17. Kublik Oliwia 14 SP Janów Podlaski
    18. Król Alicja 14 SP Janów Podlaski
    19. Romaniuk Magdalena 13 SP Janów Podlaski
    20. Kwiatkowska Antonina 13 SP Konstantynów
    21. Matusiewicz Alicja 14 SP Janów Podlaski
    22. Rogulska Lena 13 SP Janów Podlaski
    23. Myć Lena 14 SP Rokitno
    24. Grabowska Wiktoria 13 SP Janów Podlaski
    25. Sijka Joanna 13 SP Janów Podlaski
    26. Wedziuk Aleksandra 14 SP Janów Podlaski
    27. Skrzypczak Maja 14 SP Janów Podlaski
 
Chłopcy

    1. Rudzki Kacper 13 SP nr 5 Biała Podlaska 10 pkt
    2. Naumiuk Mikołaj 13 SP Konstantynów 9 pkt
    3. Chruściel Adam 14 SP nr 3 Międzyrzec Podlaski 8 pkt
    4. Kaczanowicz Paweł 14 SP Piszczac 7 pkt
    5. Niedzielski Jakub 13 SP Rokitno 6 pkt
    6. Lubański Kacper 13 SP nr 3 Międzyrzec Podlaski 5 pkt
    7. Wawryniuk Aleksander 14 SP Janów Podlaski 4 pkt
    8. Stawinoga Szymon 13 SP Wisznice 3 pkt
    9. Owerko Maksymilian 13 SP Janów Podlaski 2 pkt
    10. Laszuk Marcel 13 SP Konstantynów 1 pkt
    11. Pisaruk Dawid14SP Janów Podlaski
    12. Szymczuk Kacper 13 SP Rokitno
    13. Parafiniuk Grzegorz 14 SP Piszczac
    14. Mućko Filip 14 SP Piszczac
    15. Suszczyński Marcel 14 SP Rokitno
    16. Dymianiuk Mikołaj 14 SP nr 3 Międzyrzec Podlaski
    17. Czubluż Tomasz 14 SP Rokitno
    18. Mielniczuk Szymon 13 SP Rokitno
    19. Oszmian Artion 14 SP nr 3 Międzyrzec Podlaski
    20. Wertejuk Mikołaj 14 SP Wisznice
    21. Tur Marcel 14 SP Rokitno
    22. Jakubiuk Mikołaj 14 SP Wisznice
    23. Toboła Filip 13 SP Konstantynów
    24. Dwojak Mikołaj 13 SP Janów Podlaski
    25. Nieścioruk Nikodem 13 SP Janów Podlaski
    26. Dawidziuk Kacper 14 SP Rokitno
    27. Sawicki Oliwier 13 SP Motwica
    28. Ziółkowski Franciszek 14 SP Janów Podlaski
    29. Korlaga Olaf 13 SP Janów Podlaski
    30. Raczyński Igor 14 SP Janów Podlaski

 
 
Szkoła Podstawowa (Rocznik 2012)

 
Dziewczęta

    1. Łukianiuk Julia 12 SP Janów Podlaski 10 pkt
    2. Chruściel Wiktoria 12 SP nr 3 Międzyrzec Podlaski 9pkt
    3. Kocińska Klaudia 12 SP nr 3 Międzyrzec Podlaski 8pk
    4. Lipińska Joanna 12 SP Piszczac 7pkt
    5. Hunia Nadia 12 SP Janów Podlaski 6pkt
    6. Pocztarska Pola 12 SP nr 3 Międzyrzec Podlaski 5pkt
    7. Czuchan Natalia 12 SP Janów Podlaski 4pkt
    8. Kułak Oliwia 12 SP Rokitno 3pkt
    9. Prochera Roksana 12 SP nr 3 Międzyrzec Podlaski 2pkt
    10. Jaleszuk Karolina 12 SP nr 3 Międzyrzec Podlaski 1pkt
    11. Bołba Julia12SP nr 3 Międzyrzec Podlaski
    12. Makaruk Pola 12 SP nr 3 Międzyrzec Podlaski
    13. Andrzejuk Anna 12 SP Janów Podlaski
    14. Chwedoruk Amelia 12 SP nr 3 Międzyrzec Podlaski
    15. Andrusiuk Gabriela 12 SP Janów Podlaski
    16. Hryciuk Nikola 12 SP Janów Podlaski
    17. Kościuczuk Julia 12 SP Janów Podlaski
    18. Sokoluk Julia 12 SP Janów Podlaski 
 
Chłopcy

    1. Chimicz Bartosz 12 SP Piszczac 10 pkt
    2. Charczuk Filip 12 SP nr 3 Międzyrzec Podlaski 9pkt
    3. Marczuk Filip 12 SP Janów Podlaski 8pkt
    4. Szpyruk Maksymilian 12 SP Rokitno 7pkt
    5. Pykacz Jakub 12 SP Leśna Podlaska 6pkt
    6. Żuk Szymon 12 SP Konstantynów 5pkt
    7. Janczuk Michał 12 SP Konstantynów 4pkt
    8. Jaszczuk Michał 12 SP Konstantynów 3pkt
    9. Gdula Jakub 12 SP Piszczac 2pkt
    10. Kazimieruk Franciszek 12 SP nr 3 Międzyrzec Podlaski 1pkt
    11. Sobiczewski Marcel 12 SP nr 3 Międzyrzec Podlaski
    12. Marczuk Antonii 12 SP Piszczac
    13. Brzozowski Bartosz 12 SP nr 3 Międzyrzec Podlaski
    14. Niemiński Bartłomiej 12 SP Rokitno
    15. Daniluk Bartosz 12 SP Rokitno
    16. Kopystyński Patryk 12 SP Piszczac
    17. Polko Mateusz 12 SP Rokitno

 
Szkoła Podstawowa (Rocznik 2011)

Dziewczęta

    1. Michaluk Julia 11 SP Leśna Podlaska 10 pkt
    2. Zaśkiewicz Kinga 11 SP Leśna Podlaska 9 pkt
    3. Bazylczuk Oliwia 11 SP Janów Podlaski 8 pkt
    4. Makarewicz Martyna11SP Janów Podlaski7 pkt
    5. Przybylska Zuzanna 11 SP Janów Podlaski 6pkt
    6. Mętrak Klara 11 SP Piszczac 5pkt
    7. Doroszuk Małgorzata 11 SP Konstantynów 4pkt
    8. Pikuła Milena 11 SP Piszczac 3pkt
    9. Kożuchowska Zofia 11 SP Piszczac 2 pkt
    10. Dziem Michalina 11 SP Rokitno 1 pkt
    11. Jakimiuk Eliza11SP Rokitno
    12. Iwańczuk Maja 11 SP Janów Podlaski
    13. Laszuk Antonina 11 SP Janów Podlaski
    14. Januszkiewicz Weronika 11 SP Janów Podlaski
    15. Podskok Maja 11 SP Janów Podlaski
    16. Juchnikowska Martyna 11 SP Janów Podlaski
    17. Bilicz Zofia 11 SP Janów Podlaski
    18. Semeniuk Lena 11 SP Janów Podlaski
    19. Hołub Antonina 11 SP Janów Podlaski
    20. Myć Maja11SP Janów Podlaski
 
Chłopcy

    1. Mikulski Julian 11 SP Leśna Podlaska 10 pkt
    2. Kondraciuk Franciszek 11 SP Piszczac 9pkt
    3. Janczuk Filip 11 SP Janów Podlaski 8pkt
    4. Niedzielski Damian 11 SP Rokitno 7pkt
    5. Kamiński Ernest 11 SP Janów Podlaski 6pkt
    6. Czuchan Przemysław 11 SP Janów Podlaski 5pkt
    7. Filipiuk Jakub 11 SP Leśna Podlaska 4pkt
    8. Hawryluk Jan 11 SP Leśna Podlaska 3pkt
    9. Waszczuk Aleks 11 SP nr 3 Międzyrzec Podlaski 2pkt
    10. Pieczykolan Gabriel 11 SP Leśna Podlaska 1pkt
    11. Pashar Nazar 11 SP nr 3 Międzyrzec Podlaski
    12. Laszuk Kacper 11 SP Konstantynów
    13. Szewczuk Kamil 11 SP Konstantynów
    14. Gryglas Aleksander 11 SP Janów Podlaski
    15. Suczko Łukasz 11 SP Rokitno
    16. Makaruk Bartosz 11 SP Konstantynów
    17. Stasiewicz Dawid 11 SP nr 3 Międzyrzec Podlaski
    18. Pomorski Michał 11 SP Konstantynów
    19. Kovalov Daryd 11 SP nr 3 Międzyrzec Podlaski
 
Klasyfikacja Końcowa 
 
I miejsce Szkoła Podstawowa w Janowie Podlaskim 135 pkt.
II miejsce  Szkoła Podstawowa w Piszczacu   79 pkt.
III miejsce  Szkoła Podstawowa nr 3 w Międzyrzecu Podlaskim  69 pkt.
IV miejsce Szkoła Podstawowa w Leśnej Podlaskiej  51 pkt.
V miejsce Szkoła Podstawowa w Konstantynowie 41 pkt.
VI miejsce Szkoła Podstawowa w Rokitnie 30 pkt.
VII miejsce  Szkoła Podstawowa w nr 5 w Białej Podlaskiej 10 pkt.
VIII miejsce  Szkoła Podstawowa w Chotyłowie 9 pkt.
IX miejsce Szkoła Podstawowa w Motwicy 3 pkt..
Szkoła Podstawowa w Wisznicach3 pkt.
 
Igrzyska Młodzieży Szkolnej 

 
Szkoła Podstawowa (Rocznik 2009-2010)

 
Dziewczęta

    1. Gdula Lena 09 SP Piszczac 10 pkt
    2. Tarasiuk Aleksandra 09 LO Międzyrzec Podlaski PK
    3. Kaczanowicz Justyna 09 SP Piszczac 8pkt
    4. Pogonowska Anna 09 SP Piszczac 7pkt
    5. Mikołajczuk Julia 10 SP Rokitno 6pkt
    6. Tur Anna 10 SP Rokitno 5pkt
    7. Domańska Alicja 10 SP nr 3 Międzyrzec Podlaski 4pkt
    8. Rumowska Iga 10 SP nr 3 Międzyrzec Podlaski 3pkt
    9. Daniluk Maja 09 SP Janów Podlaski 2pkt
    10. Siliwoniuk Lena 10 SP Rokitno 1pkt
    11. Karwowska Wiktoria 09 LO Międzyrzec Podlaski PK
    12. Matacz Karolina 10 SP nr 3 Międzyrzec Podlaski
    13. Łukaszuk Emilia 10 SP Rokitno
    14. Cydejko Kinga 09 SP Janów Podlaski
 
Chłopcy

    1. Pietruk Bartosz 09 LO Międzyrzec Podlaski PK
    2. Hryciuk Oliwier 10 SP Janów Podlaski 9 pkt
    3. Kusek Olaf 10 SP Konstantynów 8pkt
    4. Bandzerewicz Szymon 09 SP Wisznice 7pkt
    5. Pyndryk Gabriel 09 SP Piszczac 6pkt
    6. Hodun Aleksander 10 SP Konstantynów 5pkt
    7. Michalak Mateusz 09 SP Piszczac 4pkt
    8. Żukowski Jakub 10 SP Piszczac 3pkt
    9. Wojtiuk Patryk 09 SP Piszczac 2pkt
    10. Wawryniuk Dariusz 09 SP Wisznice 1pkt.
    11. Bołba Bartłomiej 10 SP Rokitno
    12. Romaniuk Igor 10 SP Janów Podlaski
    13. Filipiuk Borys 10 SP nr 3 Miedzyrzec Podlaski
    14. Siłuszyk Jakub 10 SP nr 3 Miedzyrzec Podlaski
    15. Michalski Paweł 09 SP Janów Podlaski
    16. Hubczuk Paweł 09 SP Piszczac
    17. Jakubiuk Krystian 10 SP Rokitno
    18. Szpura Szymon 10 SP nr 3 Międzyrzec Podlaski
    19. Kociński Krystian 09 SP nr 3 Międzyrzec Podlaski
    20. Daniluk Kacper 09 SP Janów Podlaski
    21. Bobruk Mateusz 10 SP Motwica
    22. Łukaszuk Aleksander 10 SP Piszczac
    23. Wedziuk Kacper 10 SP Konstantynów
    24. Charczuk Karol 09 LO Międzyrzec Podlaski PK
    25. Pikacz Marcel 10 SP Konstantynów
    26. Bartnik Krystian 10 SP Motwica
    27. Łukaszuk Michał 10 SP Motwica
    28. Mielniczuk Piotr 10 SP Rokitno
 
Klasyfikacja Końcowa 
 
I miejsce Szkoła Podstawowa w Piszczacu 40 pkt.
II miejsce Szkoła Podstawowa w Konstantynowie   13 pkt.
III miejsce Szkoła Podstawowa w Rokitnie 12 pkt.
IV miejsce Szkoła Podstawowa w Janowie Podlaskim   11 pkt.
IV miejsce Szkoła Podstawowa w Wisznicach   8 pkt.
V miejsce  Szkoła Podstawowa nr 3 w Międzyrzecu Podlaskim        7 pkt.
 
Licealiada 

 
Szkoła Ponadpodstawowa (ROCZNIK 2004 i młodsze)

 
Dziewczęta

    1. Shinkowa Anastazja 07 ZS Janów Podlaski 10 pkt
    2. Szyndler Klaudia 08 LO Międzyrzec Podlaski 9pkt
    3. Ewelina Ostapiuk 08 ZS Janów Podlaski 8pkt
    4. Krupska Zofia 07 LO Międzyrzec Podlaski 7pkt
    5. Zając Anna 07 ZS Janów Podlaski 6pkt
    6. Lewczuk Zuzanna 07 LO Międzyrzec Podlaski 5pkt
    7. Radziejewska Wiktoria 07 LO Międzyrzec Podlaski 4 pkt
    8. Łosicka Maja 07 LO Międzyrzec Podlaski 3pkt
    9. Zaradka Sofia 06 ZS Janów Podlaski 2pkt
 
 
Szkoła Ponadpodstawowa (ROCZNIK 2008 i młodsi)
 
Chłopcy

    1. Jureczek Jakub 08 ZS Janów Podlaski 10 pkt
    2. Abramowski Mikołaj 08 ZS Janów Podlaski 9pkt
    3. Sawczuk Alan09ZSCKR Leśna Podlaska8pkt
    4. Kuźmiuk Kamil08ZSCKR Leśna Podlaska7pkt
    5. Miłosz Dwojak 08 ZS Janów Podlaski 6pkt
    6. Koźluk Maciej08ZSCKR Leśna Podlaska5pkt
    7. Rudko Grzegorz 08 ZS Janów Podlaski 4pkt
    8. Jaszczuk Maksymilian 08 LO Międzyrzec Podlaski 3pkt
 
Szkoła Ponadpodstawowa (Rocznik 2004-2007)
 
Chłopcy

    1. Moczulski Łukasz 06 LO Międzyrzec Podlaski 10 pkt
    2. Seluk Krystian 07 ZS Janów Podlaski                9 pkt
    3. Tymoszuk Wojciech  07        LO Międzyrzec Podlaski              8 pkt
    4. Sobczuk Kacper                05 ZSCKR Leśna Podlaska                    7pkt
    5. Szymański Oskar                06      ZS Janów Podlaski                            6pkt
    6. Tarasiuk Marcin                  06    ZSCKR Leśna Podlaska                    5pkt
    7. Kozaczuk Dominik              06  ZS Janów Podlaski                            4pkt
    8. Sacharczuk Mateusz            05    ZSCKR Leśna Podlaska                    3pkt
    9. Pawłowski Sebastian          06      LO Międzyrzec Podlaski                   2pkt
    10. Nakaziuk Mateusz                07      LO Międzyrzec Podlaski                   1pkt
    11. Grzeszyk Maciej                  07      LO Międzyrzec Podlaski                    
 
Klasyfikacja Końcowa 
 
I miejsce    Zespół Szkół w Janowie Podlaskim 74 pkt.
II miejsce Liceum Ogólnokształcące  im. Władysława 
Sikorskiego w Międzyrzecu Podlaskim 52 pkt.
III miejsce Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego
w Leśnej Podlaskiej 35 pkt
 
zapraszamy tez do materiału Radio Biper
 

materiał:  Bialski Szkolny Związek Sportowy w Białej Podlaskiej
tekst: Maciej Kublik Sędzia Główny
zdjęcia:  Mariusz Maksymiuk
film: Mariusz Maksymiuk / Bartek Sawa Sawicki
opracowanie: Gwalbert Krzewicki

 

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Udostępnij
Wyślij tweeta
Wyślij e-mailem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama