Radio

BiperTV

Facebook

Galerie

Wydarzenia

Artykuły

Szukaj

Reklama

Reklama

Dzień otwarty i Targi Pracy w Medycznym Studium Zawodowym w Białej Podlaskiej (galeria)

Szkoła Policealna Medyczne Studium Zawodowe im. Danuty Siedzikówny ps. „Inka” w Białej Podlaskiej zaprosiła do udziału w Dniu otwartym i Targach Pracy. Radio Biper objęło patronat medialny nad wydarzeniem.

Dni otwarte i Targi Pracy odbyły się w dniu 23 maja (czwartek) w godzinach 11:00-15:00 w sali sportowej nowej lokalizacji szkoły: w części budynku przy ul. Warszawskiej 14 w Białej Podlaskiej (od strony Parku Radziwiłłów).

Udział w Targach to dobra okazja do wzajemnego podzielenia się wiedzą i doświadczeniem, a także zapoznanie uczestników z możliwościami jakie daje obecny rynek pracy oraz z oczekiwaniami pracodawców i specyfiką pracy w danym przedsiębiorstwie. Jest to również szansa przybliżenia własnej oferty zatrudnieniowej i promocją swojej działalności osobom zainteresowanym podjęciem pracy bądź edukacji w określonym zawodzie i może zachęcić do wyboru takiej a nie innej drogi kształcenia.

Dzień otwarty szkoły to doskonała okazja, aby zapoznać się z ofertą edukacyjną oraz możliwościami bazy lokalowej nowej lokalizacji szkoły, która od dnia 1 września 2024 r. rozpocznie swoją działalność w części budynku przy ul. Warszawskiej 14 w Białej Podlaskiej.

– Przygotowaliśmy dla Was inspirujące zajęcia prowadzone przez profesjonalistów z różnych dziedzin, które pozwolą Wam poszerzyć horyzonty i zdobyć nowe umiejętności. Nie tylko będziecie mieć możliwość uczyć się od najlepszych, ale również spotkać innych pasjonatów, którzy podzielają Wasze zainteresowania. Dołączcie do nas w tym dniu i poznajcie wyjątkową atmosferę naszej szkoły. Czekamy na Was z otwartymi ramionami! – reklamowali wydarzenie jego organizatorzy.

Udział w Targach Pracy był bezpłatny. 

 

materiał: Radio Biper
zdjęcia: Gwalbert Krzewicki 
opracowanie: Jan Kowalski

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Udostępnij
Wyślij tweeta
Wyślij e-mailem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama