Radio

BiperTV

Facebook

Galerie

Wydarzenia

Artykuły

Szukaj

Reklama

Reklama

Reklama video

Spektakl „Rzepka” w Rokitnie (galeria)

"Rzepka" w wykonaniu grupy teatralnej Klubu Seniora "Czas" działającej przy Polskim Czerwonym Krzyżu w Białej Podlaskiej. Przedstawienie odbyło się 19 kwietnia w Gminnej Instytucji Kultury w Rokitnie. Organizatorem wydarzenia była Gminna Instytucja Kultury w Rokitnie.

„Cieszymy się ogromnie, że udało się nam wspólnymi siłami razem z Klubem Seniora CZAS zorganizować tak wspaniałe wydarzenie w naszej gminie. Widownia nam dopisała- gościliśmy zarówno przedszkolaków jak i uczniów ze szkoły podstawowej w Rokitnie oraz członków naszego Terenowego Koła Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów.

Widzowie byli zadowoleni zarówno z gry aktorskiej, jak i z przepięknych kostiumów oraz dekoracji, które w całości się dopełniały i stworzyły fantastyczne efekt końcowy. Za co nagrodziliśmy ogromnymi brawami naszych artystów, a zadowolenie rodziców i uśmiech na twarzach dzieci były bezcenną nagrodą zarówno dla aktorów jak i dla nas organizatorów.”- mówi Joanna Sieraj dyrektor Gminnej Instytucji Kultury w Rokitnie.


materiał: Gminna Instytucja Kultury w Rokitnie
tekst i zdjęcia: Joanna Sieraj dyrektor Gminna Instytucja Kultury w Rokitnie
opracowanie: Gwalbert Krzewicki

 

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Udostępnij
Wyślij tweeta
Wyślij e-mailem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama