Radio

BiperTV

Facebook

Galerie

Wydarzenia

Artykuły

Szukaj

Reklama

Reklama

Jak są układane diety w TIM catering dietetyczny?

Jeżeli chodzi o zdrowe jedzenie, to nie może być Ci "wszystko jedno". Ten temat działa bowiem na wiele aspektów. Przede wszystkim na zdrowie, ale także na wygląd, czy samopoczucie... Wiele osób wybiera nasz catering dietetyczny. Co powoduje, że są potem zadowoleni? Fakt, że działamy profesjonalnie. Od początku do końca!

Każdy catering musi być pieczołowicie przygotowany. Pierwszym etapem jest zaś rozpisanie diety pudełkowej. Nie może być tak, że w menu znajdą się losowe posiłki. Wszystko musi być odpowiednio dobrane. Np. pod kątem kaloryczności i zawartości makroskładników.

Dlatego nasza firma cateringowa zatrudnia wyłącznie profesjonalistów z prawdziwego zdarzenia. W TIM Catering pracują obecnie 3 dietetyczki kliniczne. To Agata, Joanna oraz Natalia. Układają one diety pudełkowe na podstawie wytycznych ze strony Narodowego Centrum Edukacji Żywieniowej. Dodatkowo nasze dietetyczki kliniczne konsultują się z klientami i pomagają im wybierać najlepsze cateringi.

Czy dieta pudełkowa jest smakowita?

W TIM Catering tak! Każda nasza dieta pudełkowa jest profesjonalnie przygotowywana. W TIM Catering pracują zaś wysokiej klasy kucharze oraz pracownicy kuchni, którzy są pomocnikami. Wszystko natomiast nadzoruje Kamil, który w naszej firmie cateringowej piastuje stanowisko dyrektora kulinarnego.

Ludzie to jedno. W TIM Catering kadra jest bardzo wykwalifikowana. Poza tym pracownicy korzystają z odpowiednich sprzętów, akcesoriów oraz gotują na bazie zawsze świeżych produktów.

Link: https://timcatering.pl/catering-dietetyczny/lublin/ 

TIM Catering: czy w trakcie zamówienia można zmieniać rodzaj diety?

Zdecydowałaś/Zdecydowałeś się na pewien catering? Teraz chcesz go zmienić na inny (jeszcze w trakcie trwania pierwszego zamówienia)? Czy jest taka możliwość? Oczywiście, że tak! Jeżeli chcesz zmienić np. rodzaj diety pudełkowej lub kaloryczność, to skontaktuj się z nami. Wyjątkiem w tej sprawie jest Dieta Wybór Menu. Nie ma bowiem możliwości zamiany cateringu (np. Sport) na tę właśnie dietę.

Jak to przekłada się na kwestie finansowe? Jeśli zamienisz tańszą dietę na droższą, to trzeba liczyć się z odpowiednią dopłatą. W odwrotnym przypadku Twoja skarbonka zostanie zasilona – przez różnicę w cenach za cateringi (pierwszy i drugi).

Co może zamówić klient TIM Catering?

Chodzi o rozmaite diety pudełkowe. Zawsze świeże, pyszne, kolorowe i zdrowe. Co jest do wyboru? Dieta Wybór Menu, Dieta Standard, Dieta Slim, Dieta Sport, Dieta Sport Premium, Dieta Keto, Dieta Keto Premium, Dieta Niski IG, Dieta Hashimoto, Dieta Office, Dieta Vegetarian, Dieta Lactose Free, Dieta Less Gluten, Dieta Vege + Fish lub Dieta Vegan. W TIM Catering możesz zamawiać rozmaite diety. Także pod kątem konkretnego zakresu kalorycznego albo zawartości makroskładników (czyli takich składników, jak białko, węglowodany oraz tłuszcze). Co jeszcze jest do Twojej dyspozycji? To szereg dodatków. Np. bardzo popularne są świeżo wyciskane soki.

Nie bagatelizuj sprawy związanej ze zdrowym jedzeniem. Jeżeli nie masz czasu sobie gotować, to wybierz usługi świadczone przez doświadczony podmiot cateringowy. TIM Catering czeka właśnie na Ciebie!

 

Sprawdź aktualne promocje:
https://cateringdlaaktywnych.pl/ 
https://taniezdroweposilki.pl/ 
https://cateringsmakowity.pl/ 
https://smacznataniadieta.pl/ 

 

materiał: partner wydawniczy
opracowanie: Leszek Niedaleki

Please select listing to show.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Udostępnij
Wyślij tweeta
Wyślij e-mailem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama