Radio

BiperTV

Facebook

Galerie

Wydarzenia

Artykuły

Szukaj

Reklama

Reklama

Kryminałki: Areszt za posiadanie i udzielanie narkotyków

Do tymczasowego aresztu trafił 26-letni bialczanin, podejrzany o posiadanie znacznej ilości narkotyków oraz ich udzielanie. Bialscy kryminalni zabezpieczyli u niego substancje psychotropowe, które wystarczyłyby do sporządzenia 400 porcji dealerskich tych środków. Mężczyzna zarzuty usłyszał w warunkach recydywy. Grozi mu kara nawet do 15 lat pozbawienia wolności.

Przed weekendem bialscy kryminalni zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej ustalili, że mieszkaniec miasta w miejscu swojego zamieszkanie może posiadać znaczne ilości narkotyków.

Gdy weszli do wytypowanego mieszkania potwierdzili posiadane informacje. W poszczególnych pomieszczeniach ujawnili białą i kremową substancję. Cześć narkotyków ukryta była w sejfie. Po przeprowadzeniu wstępnego badania potwierdzili, że jest to amfetamina i mefedron. Dodatkowo zabezpieczyli wagi kieszonkowe, a także gotówkę. Ujawniona substancja psychotropowa wystarczyłaby do sporządzenia 400 porcji dilerskich tych narkotyków.

26-latek trafił do policyjnego aresztu. Został doprowadzony do prokuratury, gdzie usłyszał zarzuty. Odpowiadał będzie w warunkach recydywy, gdyż w ostatnim czasie odbywał karę pozbawienia wolności za podobne przestępstwo. Zgodnie z obowiązującymi przepisami grozi mu kara do 15 lat pozbawienia wolności.


materiał: Komenda Miejska Policji w Białej Podlaskiej
tekst i zdjęcia: Barbara Salczyńska-Pyrchla rzecznik prasowy KMP Biała Podlaska
opracowanie: Gwalbert Krzewicki

Please select listing to show.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Udostępnij
Wyślij tweeta
Wyślij e-mailem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama