Radio

BiperTV

Facebook

Galerie

Wydarzenia

Artykuły

Szukaj

Reklama

Reklama

Sportowy i kulturalny Dzień Kobiet w Terespolu (zaproszenie)

Termin wydarzenia: 10 marca 2024
, godz. 17:00
Burmistrz Jacek Danieluk, radni, Miejskie Centrum Kultury, Sportu i Rekreacji oraz Restauracja Galeria Smaków zapraszają do Terespola na sportowe i kulturalne świętowanie Dnia Kobiet w dniach 9-10 marca. W programie okolicznościowe mecze siatkówki i piłki nożnej, a także monodram Angeliki Olszewskiej i koncert "Przynoszę ci siedem czerwonych róż".

W programie Dnia Kobiet w Terespolu:

09.03.2024 w hali sportowej: turnieje piłki siatkowej i koszykówki kobiecych drużyn.
10.03.2024 w restauracji ,,Galeria Smaków” w Terespolu koncert „Przynoszę ci siedem czerwonych róż” i monodram Angeliki Olszewskiej „O co biega kobietom”.

Koncert z okazji Dnia Kobiet „PRZYNOSZĘ CI SIEDEM CZERWONYCH RÓŻ”

Program okolicznościowy utrzymany w charakterze „barwnego kalejdoskopu” różnych rodzajów muzyki (od klasyki do rozrywki ) z dużą dawką dobrego humoru. Wystąpią w nim znakomici Artyści o wspaniałych walorach głosowych:

DANUTA STANKIEWICZ -utytułowana gwiazda polskiej estrady. Występowała min. W popularnym poznańskim kabarecie „TEY”. Była nagradzana na wielu festiwalach krajowych i zagranicznych. Wydała 32 płyty solowe. Nagrała ok. 350 piosenek. Uczestniczyła w niemal dziesięciu tysiącach koncertów. Koncertowała w ponad 30 tu krajach świata min. W Danii, Francji, Holandii, Niemczech,  Włoszech, Izraelu, Korei Północnej, Łotwie, Rosji, Mongolii, w Kanadzie, na Kubie i Stanach Zjednoczonych Ameryki. Dziś specjalnie dla Państwa w Terespolu.

ANDRZEJ WOJDA –  półfinalista telewizyjnego programu „The Voice Senior -3”. Uznany artysta śpiewak – bas o niezwykłej, naturalnej, głębokiej barwie głosu, występujący na jednej scenie z artystami największych scen teatrów muzycznych w Polsce. Z muzyką związany od dzieciństwa, kiedy zdobywał umiejętności gry na akordeonie i gitarze. Instruktor ZHP, z  niemałymi sukcesami uczestniczył w ogólnopolskich studenckich festiwalach piosenki turystycznej. Były muzyk saksofonista i wokalista orkiestry wojskowej. Koncertował min. w Niemczech, Anglii, Hiszpanii i Macedonii.

RYSZARD NOWACZEWSKI – scenarzysta, reżyser, konferansjer. Autor niezliczonej ilości scenariuszy o wysokiej randze artystycznej. Od ponad 25 lat współpracujący z wybitnymi artystami teatru, filmu, radia i telewizji. Prowadzący najpiękniejsze cykle koncertów tematycznych, nawiązując do najlepszych tradycji konferansjerskich.

 

materiał: MCKSiR Terespol
opracowanie: Anna Ostapiuk

Please select listing to show.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Udostępnij
Wyślij tweeta
Wyślij e-mailem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama