Radio

BiperTV

Facebook

Galerie

Wydarzenia

Artykuły

Szukaj

Reklama

Reklama

Podziękowanie dla bialskich policjantów za odnalezienie roweru

Na ręce Komendanta Miejskiego Policji w Białej Podlaskiej, insp. Wojciecha Czapli wpłynęły podziękowania dla bialskich policjantów od zadowolonego mieszkańca miasta. Sprawne działania mundurowych umożliwiły odzyskanie utraconego jednośladu zgłaszającego. - Jest nam zawsze bardzo miło, gdy nasza służba zostaje doceniona, a takie podziękowania są dla policjantów najlepszą motywacją. - napisała w komunikacie rzecznik bialskiego garnizonu Policji - Barbara Salczyńska Pyrchla.

Jak już wielokrotnie pisaliśmy, policjanci wykonując swoje codzienne zadania nie oczekują na specjalne podziękowania. Niemniej jednak jest nam bardzo miło gdy ktoś docenia i zauważa naszą służbę. Zakres działań podejmowanym przez policjantów podczas codziennych służb jest bardzo szeroki. Zapobieganie przestępstwom i ściganie sprawców to jedno z głównych zadań, ale również dbanie o porządek publiczny czy niesienie pomocy w różnych trudnych sytuacjach.

W miniony poniedziałek do mł.asp. Dariusza Filca oraz st. post. Mateusza Burzec, podszedł bialczanin, informując ich o kradzieży roweru. Mężczyzna oświadczył, że pozostawił jednoślad pod sklepem, jednak po wyjściu okazało się, że już go tam nie ma… Próbował sam ustalić co stało się z nim stało, jednak bezskutecznie. Funkcjonariusze postanowili sprawdzić czy nagranie sklepowego monitoringu nie uwieczniło „amatorkę cudzego mienia”. Zapis monitoringu oraz informacje przekazane przez pracownika ochrony pomogły w rozpoznaniu kobiety, która zabrała własność zgłaszającego.

Mundurowi szybko dotarli do miejsca jej zamieszkania, gdzie pod domem zauważyli poszukiwany jednoślad. Ustalili też, że nietrzeźwa 40-latka pomyliła się i zabierając spod sklepu rower była przekonana, że należy do niej. Jednoślad powrócił do właściciela, który nie krył zadowolenia.

„Składam serdeczne podziękowanie panom z tego patrolu i życzę wszystkiego najlepszego w życiu osobistym oraz sukcesów pracy zawodowej” czytamy w przesłanym podziękowaniu.

Jest nam zawsze niezmiernie miło, że ktoś zauważa i docenia służbę policjantów, a dodatkowo poświęca swój czas na napisanie podziękowań – takich jak te słowa napisane odręcznie przez wdzięcznego bialczanina.

Dziękujemy bardzo!

 

 

materiał: Komenda Miejska Policji w Białej Podlaskiej
tekst i zdjęcia: Barbara Salczyńska-Pyrchla rzecznik prasowy KMP Biała Podlaska
opracowanie: Gwalbert Krzewicki

 

Please select listing to show.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Udostępnij
Wyślij tweeta
Wyślij e-mailem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama