Radio

BiperTV

Facebook

Galerie

Wydarzenia

Artykuły

Szukaj

Reklama

Reklama

Kryminałki: Przychodziła sprzątać dom – „sprzątała” też pieniądze

Bialscy policjanci zatrzymali 35-latkę podejrzaną o kradzieże gotówki, podczas sprzątania w domu pokrzywdzonych. Proceder trwał od stycznia ubiegłego roku, a wartość strat została oceniona na kwotę około 26 000 zł. Kobieta usłyszała już zarzuty. Kradzież zagrożona jest karą do 5 lat pozbawienia wolności.

W ubiegłym tygodniu policjanci zwalczający przestępczość przeciwko mieniu bialskiej komendy uzyskali informację z której wynikało, że 35-letnia bialczanka, podejrzewana jest o regularne okradanie swoich pracodawców, podczas sprzątania ich domu.

Policjanci zatrzymali kobietę na gorącym uczynku zdarzenia. Ujawnili też przy niej pieniądze, które zostały skradzione tuż przed zatrzymaniem. W trakcie prowadzonych czynności funkcjonariusze ustalili, że „amatorka cudzego mienia” wykorzystując sposobność przeszukiwała m.in. odzież pokrzywdzonych, zabierając część znalezionej tam gotówki.

Proceder nieuczciwej pracownicy trwał od stycznia ubiegłego roku, a wartość strat oszacowana została na kwotę około 26 000 zł.

Kobieta usłyszała już zarzuty i przyznała się do winy. O jej dalszym losie zadecyduje sąd. Zgodnie z obowiązującymi przepisami grozi jej kara do 5 lat pozbawienia wolności.


materiał: Komenda Miejska Policji w Białej Podlaskiej
tekst i zdjęcia: Barbara Salczyńska-Pyrchla rzecznik prasowy KMP Biała Podlaska
opracowanie: Gwalbert Krzewicki

 

Please select listing to show.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Udostępnij
Wyślij tweeta
Wyślij e-mailem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama