Radio

BiperTV

Facebook

Galerie

Wydarzenia

Artykuły

Szukaj

Reklama

Reklama

Reklama video

Biała Podlaska: Cofając z parkingu najechał na pieszą

Wczoraj na Alei Tysiąclecia 66-letni kierowca Nissana potrącił pieszą. Prawdopodobnie kierowca osobówki cofając najechał na idącą chodnikiem 84-latkę. Kobieta z obrażeniami ciała trafiła do szpitala. Pamiętajmy, że piesi oraz kierowcy jednośladów narażeni są na tragiczne skutki zdarzeń drogowych. Apelujemy o rozwagę!

Do wypadku doszło wczoraj przed południem na Alei Tysiąclecia w Białej Podlaskiej. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący Nissanem 66-latek cofając z parkingu potrącił idącą chodnikiem kobietę. W chwili zdarzenia kierujący autem był trzeźwy. Potwierdziło to przeprowadzone przez mundurowych badanie. W wyniku zdarzenia 84-letnia piesza doznała obrażeń ciała i trafiła do szpitala.

Wyjaśniamy okoliczności wypadku oraz apelujemy o rozwagę i bezpieczeństwo na drodze. Przypominamy również, że piesi obok kierujących jednośladami to tzw. „niechronieni uczestnicy ruchu drogowego”. Nie chronią ich poduszki powietrzne czy pasy bezpieczeństwa. Niejednokrotnie stają się ofiarami tragicznych wypadków. Pamiętajmy, ze kierowanie pojazdem to odpowiedzialność zarówno za siebie, pasażerów jak i za innych uczestników ruchu drogowego.


materiał: Komenda Miejska Policji w Białej Podlaskiej
tekst i zdjęcia: Barbara Salczyńska-Pyrchla rzecznik prasowy KMP Biała Podlaska 
opracowanie: Gwalbert Krzewicki

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Udostępnij
Wyślij tweeta
Wyślij e-mailem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama