Radio

BiperTV

Facebook

Galerie

Wydarzenia

Artykuły

Szukaj

Reklama

Reklama

Reklama video

Wyciskanie Sztangi w Terespolu (galeria)

Mikołajkowy turniej wyciskania sztangi w ALO w Terespolu miał miejsce 14 grudnia 2023 roku. Zorganizowany został przez Młodzieżową Radę Miasta Terespol.

Mieliśmy przyjemność gościć w naszej szkole sędziów klasy krajowej i międzynarodowej a konkretnie pana Franciszka Szabluka, Ireneusza Czupryna i Konrada Czupryna. Startowało ponad 35 zawodników z okolicznych szkół średnich. Zawodnicy byli podzieleni na kategorie wagowe i wiekowe. Dziękujemy klubowi ULPKS Gaj Zalesie i siłowni IRON BODY Terespol za użyczenie sprzętu niezbędnego do organizacji zawodów. Wszyscy goście i zawodnicy mieli możliwość skorzystania z naszego darmowego bufetu z różnymi słodkościami przygotowanymi przez uczniów naszej szkoły. Klimat był niesamowity jak i sama organizacja dziękujemy wszystkim zaangażowanym za pomoc. Zapraszamy wszystkich za rok .

Przebieg zawodów oceniam na bardzo udane. Staraliśmy się aby był zachowany jak najwyższy poziom profesjonalizmu. Wyciskanie sztangi cieszy się dużą popularnością w naszej szkole więc nie jest to ostatnia impreza jaką zorganizujemy. W przyszłym roku mamy plan zorganizować kolejne zawody ale na jeszcze większą skalę. Cieszę się że mogłem prowadzić takie przedsięwzięcie.

materiał: MRM Terespol
tekst: Kacper Kosiński
zdjęcia: Michał Kaczor
opracowanie: Gwalbert Krzewicki

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Udostępnij
Wyślij tweeta
Wyślij e-mailem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama