Radio

BiperTV

Facebook

Galerie

Wydarzenia

Artykuły

Szukaj

Reklama

Reklama

Reklama video

Wólka Polinowska: Stracił panowanie nad Seatem, uderzył w przydrożne drzewo

Wczoraj po południu w miejscowości Wólka Polinowska kierowca Seata stracił panowanie nad autem. Osobówka zjechała na pobocze i uderzyła w drzewo. By wydobyć kierowcę z uszkodzonego samochodu niezbędne było użycie specjalistycznego sprzętu. Od 47-latka została pobrana krew do badań. Ustalamy okoliczności oraz apelujemy o rozwagę na drodze.

Do zdarzenia doszło wczoraj przed godziną 18.00 w miejscowości Wólka Polinowska. Ze zgłoszenia, które wpłynęło na numer alarmowy wynikało, że kierowca seata który uderzył w przydrożne drzewo znajduje się pod wpływem alkoholu.

By wydostać mężczyznę z wnętrza uszkodzonego auta niezbędne było użycie przez strażaków specjalistycznego sprzętu. Za kierownicą osobówki siedział 47-latek. W wyniku zdarzenia kierowca doznał obrażeń ciała i trafił do szpitala. Od mężczyzny została pobrana krew do badań na zawartość alkoholu w organizmie. Badanie pozwoli określić stan w jakim znajdował się 47-latek w chwili zdarzenia.

Ustalamy wszystkie okoliczności oraz apelujemy o rozwagę i bezpieczeństwo na drodze. Jesienna aura wymaga od nas większej uwagi i koncentracji. Dostosujmy prędkość do warunków atmosferycznych i sytuacji na drodze. Pamiętajmy też by za kierownicę pojazdu wsiadać trzeźwym i wypoczętym.


materiał: Komenda Miejska Policji w Białej Podlaskiej
tekst i zdjęcia: Barbara Salczyńska-Pyrchla rzecznik prasowy KMP Biała Podlaska
opracowanie: Gwalbert Krzewicki

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Udostępnij
Wyślij tweeta
Wyślij e-mailem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama