Radio

BiperTV

Facebook

Galerie

Wydarzenia

Artykuły

Szukaj

Reklama

Reklama

Tauron Młodzieżowe Mistrzostwa Polski w skokach na trampolinie (zaproszenie)

Termin wydarzenia: 23 września 2023
, godz. 10:00
W dniach 22-24 września w Białej Podlaskiej odbędą się "Tauron Młodzieżowe Mistrzostwa Polski w skokach na trampolinie" oraz "Tauron Mistrzostwa Polski Juniorów w skokach na trampolinie, skokach na ścieżce i podwójnej mini trampolinie".

To wyjątkowe wydarzenie, którego partnerem jest Województwo Lubelskie „Smakuj życie!”, zgromadzi utalentowanych młodych sportowców z całej Polski, gotowych do rywalizacji i pokazania swojego talentu w tych dynamicznych dyscyplinach. Organizatorem wydarzenia jest Fundacja Lokalnej Aktywności Społecznej z siedzibą w Rakowiskach pod kierownictwem Polskiego Związku Gimnastyki oraz przy współpracy z Międzyszkolnym Klubem Sportowym „Żak” z Białej Podlaskiej. Mistrzostwa odbywać się będą pod honorowym patronatem Marszałka Województwa Lubelskiego Jarosława Stawiarskiego oraz Prezydenta Miasta Biała Podlaska Michała Litwiniuka. 

Uroczyste otwarcie zawodów odbędzie się 23 września o godzinie 10.00, zawody odbędą się w prestiżowej Hali Sportowej Akademii Wychowania Fizycznego Józefa Piłsudskiego – Filia Biała Podlaska, znajdującej się przy ul. Akademickiej 2 w Białej Podlaskiej. To doskonałe miejsce, które zapewni komfortowe warunki zarówno zawodnikom, jak i widzom. Na piątek 22 września 2023r. zaplanowano treningi (w godzinach 15.00-19.00). Zawody mistrzowskie odbywać się będą w sobotę 23 września 2023r. (w godzinach 9.00-20.00) oraz niedzielę 24 września 2023r. (w godzinach 9.00 – 13.00). Będzie to doskonała okazja do podziwiania niesamowitych skoków i akrobacji, ale także do wsparcia młodych talentów i świętowania pasji do akrobatyki.

Niezmiernie miło nam jest poinformować, iż w czasie mistrzostw gościć będziemy Prezesa Polskiego Związku Gimnastycznego Leszka Blanika – Mistrza olimpijskiego z Pekinu (2008r.) i brązowego medalistę Igrzysk Olimpijskich w Sydney (2000r.) – informują organizatorzy.

Wydarzenie będzie nie tylko doskonałą okazją do podziwiania niesamowitych skoków i akrobacji, ale także do wsparcia młodych talentów i świętowania pasji do akrobatyki.

 

 

materiał, tekst: Paweł Wiśniowski
opracowanie: Anna Ostapiuk

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Udostępnij
Wyślij tweeta
Wyślij e-mailem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama