Radio

BiperTV

Facebook

Galerie

Wydarzenia

Artykuły

Szukaj

Reklama

Reklama

Sławacinek Nowy: Wypadek z udziałem 5 aut na krajowej dwójce

Wczoraj w Sławacinku Nowym na krajowej dwójce doszło do zderzenia 5 aut. W wyniku wypadku obrażeń ciała doznała 40-letnia kierująca osobową Hondą. Prawdopodobną przyczyną zdarzenia było niezachowanie należytej ostrożności przez 35-latkę, która najechała na tył osobówki.

Do wypadku doszło wczoraj rano na krajowej dwójce w miejscowości Sławacinek Nowy. Ze wstępnych ustaleń wynika, że 35-latka podróżująca dostawczym Iveco nie zachowała należytej ostrożności i najechała na tył osobowej Hondy. Drugim autem kierowała 40-latka, która w chwili zdarzenia przygotowywała się do skrętu w lewo.

Siła uderzenia była na tyle duża, że osobówka została przesunięta na przeciwległy pas ruchu, gdzie zderzyła się z busem marki Renault Master, kierowanym przez 35-latka. Jadący za Renaultem 42-letni kierowca dostawczego Opla również nie zdążył zahamować uderzając w tył poprzedzającego go auta i spychając je do przydrożnego rowu. Natomiast Honda uderzyła w osobowego Hyundai-a kierowanego przez 57-latka.

Wszyscy uczestnicy wypadku byli trzeźwi. Potwierdziło to przeprowadzone przez mundurowych badanie. W wyniku wypadku obrażeń ciała doznała kierująca Hondą 40-latka. Ustalamy okoliczności wypadku oraz apelujemy o rozwagę na drodze i dostosowanie prędkości do obowiązujących przepisów i warunków drogowych.

materiał: Komenda Miejska Policji w Białej Podlaskiej
tekst i zdjęcia: Barbara Salczyńska-Pyrchla rzecznik prasowy KMP Biała Podlaska
opracowanie: Gwalbert Krzewicki

Please select listing to show.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Udostępnij
Wyślij tweeta
Wyślij e-mailem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama