Radio

BiperTV

Facebook

Galerie

Wydarzenia

Artykuły

Szukaj

Reklama

Reklama

Warsztaty taneczne „Roztańczone Żabce” – trwają zapisy (zaproszenie)

Gminny Ośrodek Kultury w Międzyrzecu Podlaskim prowadzi nabór dzieci i młodzieży do udziału w warsztatach tanecznych "Roztańczone Żabce", które poprowadzą instruktory Iwona Basara-Teofilska i Paweł Jabłoński. Warsztaty to jeden z sześciu pomysłów mieszkańców gminy zgłoszonych do konkursu Sąsiedzka Giełda Projektów Kulturalnych.

Warsztaty taneczne obejmują:

– Zumba Kids dla dzieci w wieku 4-9 lat
Instruktor Iwona Basara-Teofilska – instruktor fitness oraz zumby, prowadzi Gminną Grupę Taneczną przy Gminnym Ośrodku Kultury w Międzyrzecu Podlaskim z/s w Wysokim, na co dzień pasjonatka wyścigów samochodowych i pieszych górskich wędrówek.

– Hip Hop dla młodzieży w wieku 10-14 lat
Instruktor Paweł Jabłoński „Swoją przygodę z tańcem zacząłem w szkole średniej od tańca towarzyskiego. Choć nigdy nie przypuszczałem, że będę tańczyć a tym bardziej uczyć kogoś i przekazywać wiedzę to z czasem zacząłem odkrywać inne style i moją uwagę skradł hip-hop, w którym szkolę się do dziś. Teraz prowadzę już własną szkołę tańca „Dance ma sens”, gdzie rozwijamy młodych tancerzy i tancerki. Przez cały okres mojego samodoskonalenia jak i nauki innych przyświeca jeden cel, żeby pokazać siłę i wszechstronność tańca, że to coś więcej niż powtarzanie wyuczonych ruchów. Na zajęciach tancerz rozwija się fizycznie jak i psychicznie poznając swoje wnętrze. To właśnie chce przekazać każdej osobie, która uczęszcza na moje zajęcia. Taniec łączy pokolenia.”

Zapisy do 14 sierpnia – szczegóły na plakacie.

„Roztańczone Żabce” to warsztaty ruchowo – taneczne dla dzieci i młodzieży; warsztaty tańców towarzyskich dla dorosłych; warsztaty rękodzielnicze; „Leśna wystawa” – wernisaż prac powarsztatowych; pokaz umiejętności tanecznych uczestników projektu dla mieszkańców gminy Międzyrzec Podlaski. Projekt zgłosiły Magdalena Baj, Justyna Duda i Katarzyna Makaruk.

To jeden z sześciu projektów wybranych przez Gminny Ośrodek Kultury w Międzyrzecu Podlaskim do realizacji w tym roku w ramach konkursu Sąsiedzka Giełda Projektów Kulturalnych objętego projektem „Cześć, jesteśmy Twoim Domem Kultury”.
Więcej o konkursie:
Mieszkańcy sześciu miejscowości zgłosili własne potrzeby kulturalne <<==>> LINK

Już 22 sierpnia będzie realizowany projekt w Rzeczycy:
Letnie kino plenerowe dla dorosłych w Rzeczycy (zaproszenie) <<==>> LINK

Please select listing to show.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Udostępnij
Wyślij tweeta
Wyślij e-mailem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama