Radio

BiperTV

Facebook

Galerie

Wydarzenia

Artykuły

Szukaj

Reklama

Reklama

Reklama video

Kryminałki: Nie ustąpił pierwszeństwa motocykliście

Wczoraj po południu w miejscowości Kodeń kierowca Ducato zderzył się z motocyklistą. Kierujący busem 33-latek skręcając w lewo prawdopodobnie nie ustąpił pierwszeństwa jednośladowi. W wyniku zdarzenia kierowca motocykla doznał obrażeń ciała. Ustalamy okoliczności oraz apelujemy o rozwagę na drodze.

Do wypadku doszło wczoraj po godzinie 14.00 na ulicy Rynek w miejscowości Kodeń. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący Fiatem Ducato 33-letni mieszkaniec Kodnia zderzył się z motocyklem. Kierowca busa skręcając w lewo prawdopodobnie nie ustąpił pierwszeństwa 31-letniemu mieszkańcowi Terespola podróżującemu Yamahą .

W wyniku zdarzenia kierowca jednośladu doznał obrażeń ciała i trafił do szpitala. Ustalamy wszystkie okoliczności zdarzenia oraz apelujemy o rozwagę na drodze.

Należy pamiętać, że skutki wypadku na motocyklu, skuterze czy rowerze są poważniejsze niż wypadku samochodowego. Kierujący jednośladem nie jest chroniony karoserią pojazdu, pasami bezpieczeństwa czy poduszką powietrzną. Podczas zderzenia z pojazdem jadącym nawet z niewielką prędkością mogą zostać poważnie ranni.

materiał: Komenda Miejska Policji w Białej Podlaskiej
tekst i zdjęcia: Barbara Salczyńska-Pyrchla rzecznik prasowy KMP Biała Podlaska
opracowanie: Gwalbert Krzewicki

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Udostępnij
Wyślij tweeta
Wyślij e-mailem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama