Radio

BiperTV

Facebook

Galerie

Wydarzenia

Artykuły

Szukaj

Reklama

Reklama

VI Rotariański Wyścig Kaczek na Krznie (zaproszenie)

Termin wydarzenia: 24 czerwca 2023
, godz. 13:00
Rotary Club Biała Podlaska zaprasza na szósty już z kolei Rotariański Wyścig Kaczek na Krznie, który zaplanowano na 25 czerwca. To nie tylko dobra zabawa dla całych rodzin, ale przede wszystkim ważna akcja charytatywna, podczas której będzie można wesprzeć leczenie 6-letniego Stasia Motyczki chorującego na niezwykle rzadką chorobę genetyczną.

Akcja pod hasłem „Daj serce, moc jest w Tobie” rozpocznie się o godz. 12:00 nad rzeką Krzną przy al. 1000-lecia w pobliżu bazaru. Tam też uczestnicy otrzymają kaczki, które wezmą udział w tym ciekawym wyścigu.

Podczas pikniku rodzinnego będą czekały liczne nagrody, których sponsorem można zostać już dzisiaj, do czego organizatorzy zachęcają zwłaszcza bialskie firmy. Główną nagrodą dla zwycięzcy wyścigu jest obraz, w pięknej ramie wielkości 70×90 cm, znanej bialskiej malarki, pochodzącej z Janowa Podlaskiego, Sylwii Kalinowskiej. 

Zabawa połączona jest ze zbiórką pieniędzy na wsparcie w niezwykle rzadkiej chorobie genetycznej 6-letniego Stasia Motyczki. Schorzenie, na które cierpi, jest nieuleczalne. Medycyna nie ma dla niego ratunku, my zaś tylko możemy mu pomóc przetrwać jak najlepiej ten niezbyt długi czas, który mu pozostał.

Na uczestników będą czekały takie bileciki:

Szczegóły dotyczące akcji na profilu Rotary Club Biała Podlaska
VI Rotariański Wyścig Kaczek na Krznie <<==>> LINK

materiał: Rotary Club Biała Podlaska
fot. Radio Biper / Rotary Club Biała Podlaska
opracowanie: Anna Ostapiuk

Please select listing to show.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Udostępnij
Wyślij tweeta
Wyślij e-mailem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama