Radio

BiperTV

Facebook

Galerie

Wydarzenia

Artykuły

Szukaj

Reklama

Reklama

Reklama video

„Poślubieni. Pogubieni”. Dzień Kobiet w Piszczacu (film) (galeria)

Tradycyjnie już, bo ponownie z aktorami teamu "Mam Teatr", świętowały Dzień Kobiet mieszkanki gminy Piszczac.

Ze spektaklem „Poślubieni. Pogubieni” wystąpili w dniu 5 marca w Piszczacu Marzanna Graff i Aleksander Mikołajczak. – Możemy mówić o pewnej cykliczności, ponieważ rok temu też zaprosiliśmy państwa do występu podczas Dnia Kobiet. Pomysł przyjął się bardzo dużą owacją, co prawda może przy mniejszej publiczności, więc w tym roku postanowiliśmy to kontynuować. Jak widać po reakcji publiczności, podobało się – stwierdza wójt Kamil Kożuchowski, który w towarzystwie posła na Sejm RP Dariusza Stefaniuka wręczył każdej z pań kwiaty.

Pomysłodawczynią spektaklu i autorką scenariusza jest aktorka Marzanna Graff. – „Poślubieni. Pogubieni”, małżeństwo, które na trzydziestą rocznicę ślubu zamiast prezentu chce sobie podarować rozwód. Na szczęście główny bohater jest wyjątkowym skąpcem i to utrudnia całą pracę, więc jak to w komedii, wszystko inaczej się potoczyło – przybliża szczegóły spektaklu aktorka „Mam Teatr”. – Publiczność bardzo głośno się śmiała, głośno reagowała, a po spektaklu panie podchodziły i gratulowały, mówiły, że jest bardzo życiowy. To dla nas miód na serce.

Warto podkreślić, że 2 czerwca 2023 r. „Mam Teatr” będzie obchodził swoje 18 urodziny. Obecnie aktorzy graja na zmianę 11 spektakli, a kolejny, dwunasty, będzie miał swoją premierę w czerwcu. – Chętnie znów przyjedziemy do Piszczaca, mamy co pokazać, a ludzie piszą i mówią nam o tym, że chcą to oglądać – zauważa Marzanna Graff.

 

materiał: Radio Biper Gmina Piszczac
zdjęcia: Bartek Sawa Sawicki
film: Bartek Sawa Sawicki
opracowanie: Anna Ostapiuk

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Udostępnij
Wyślij tweeta
Wyślij e-mailem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czytaj więcej o:

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama