Radio

BiperTV

Facebook

Galerie

Wydarzenia

Artykuły

Szukaj

Reklama

Reklama

„Lubelskie dla Kobiet”. Dzień Kobiet w Terespolu (galeria)

W dniu 12 marca Burmistrz Miasta Terespol, Miejskie Centrum Kultury, Sportu i Turystyki oraz Restauracja Galeria Smaków zaprosili mieszkanki Terespola na miejskie obchody Międzynarodowego Dnia Kobiet pod hasłem "Lubelskie dla Kobiet", które odbyły się w Restauracji Galeria Smaków. Gościem specjalnym wydarzenia była aktorka Anna Seniuk, która wystąpiła w monodramie ,,Księga ziół Sándora Márai i nie tylko”.

Organizatorzy wydarzenia zadbali o szereg atrakcji, by uświetnić paniom ich ważny dzień. W programie, oprócz występu aktorki Anny Seniuk, znalazł się więc koncert skrzypcowy Oliwii Spychel oraz zespołu ElectroAcoustic, prezentacja wyrobów rękodzielniczych Marzeny Dmitruk i Jadwigi Matwiejuk, konsultacje kosmetyczne Mary Kay i wykonanie makijażu, słodka niespodzianka, a także loteria prezentowa. Partnerem wydarzenia było Województwo Lubelskie „Lubelskie. Smakuj życie”.

Dzień wcześniej w hali sportowej MCKSiR odbył się również związany z obchodami Dnia Kobiet „Międzypokoleniowy Turniej Piłki Siatkowej Kobiet”.
Partnerem wydarzenia LUBELSKIE DLA KOBIET jest Województwo Lubelskie „Lubelskie. Smakuj życie”.

Pod artykułem dostępna jest galeria zdjęć, zapraszamy.

materiał: Radio Biper Terespol
zdjęcia: Jerzy Gzara
film: Mariusz Maksymiuk
opracowanie: Anna Ostapiuk

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Udostępnij
Wyślij tweeta
Wyślij e-mailem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama