Radio

BiperTV

Facebook

Galerie

Wydarzenia

Artykuły

Szukaj

Reklama

Reklama

IV Powiatowy Turniej Piłki Siatkowej LZS w Sławatyczach (film) (galeria)

Gmina Sławatycze przyjęła w dniu 5 marca rolę gospodarza "IV Powiatowego Turnieju Piłki Siatkowej", którego współorganizatorem był radny powiatu bialskiego i przewodniczący LZS Arkadiusz Maksymiuk.

Turniej, który odbył się w Sławatyczach, to już kolejna rywalizacja w ramach Grand Prix o Puchar Starosty Bialskiego Mariusza Filipiuka. – Organizujemy ten turniej już po raz czwarty. Pierwszy odbył się w gminie Zalesie, drugi w gminie Piszczac, trzeci w gminie Łomazy, a dziś jesteśmy w równie gościnnej gminie Sławatycze. Współorganizatorem i fundatorem pucharów dla zawodników jest wójt Arkadiusz Misztal – przybliża szczegóły radny powiatu bialskiego i przewodniczący powiatowego oddziału LZS Arkadiusz Maksymiuk.

Dlaczego właśnie Sławatycze? – Sławatycze są bardzo gościnne i z chęcią przyjmujemy takie inicjatywy. Jesteśmy otwarci na tego typu aktywności sportowe, a same Sławatycze słyną z tego, że odbywa się u nas dużo turniejów, zarówno w piłkę nożną jak i siatkową – podkreśla wójt Arkadiusz Misztal.

Do udziału w turnieju zgłosiło się pięć drużyn, również spoza powiatu bialskiego, a otwarta formuła wydarzenia pozwalała na udział zawodników, którzy przybyliby nawet w trakcie jego trwania. Organizatorzy postawili na spontaniczność i otwartość. A w ramach Grand Prix planują już kolejne turnieje. – Mam uzgodnienia z wójtem gminy Biała Podlaska Wiesławem Panasiukiem, że następny turniej odbędzie się w dniu 26 marca w Sworach. Kolejny planujemy w gminie Międzyrzec Podlaski – informuje Arkadiusz Maksymiuk.

 

 

materiał: Radio Biper Gmina Sławatycze / Powiat Bialski
zdjęcia: Jerzy Gzara
film: Jerzy Gzara
opracowanie: Anna Ostapiuk

 

 

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Udostępnij
Wyślij tweeta
Wyślij e-mailem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama