Radio

BiperTV

Facebook

Galerie

Wydarzenia

Artykuły

Szukaj

Reklama

Reklama

Reklama video

Walentynki w Zespole Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Leśnej Podlaskiej (film)

Samorząd uczniowski Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Leśnej Podlaskiej zorganizował w placówce w dniu 14 lutego pocztę walentynkową, zadbał również o serduszkowe dekoracje. Powrót do walentynkowej akcji po latach pandemii spotkał się z dużym zainteresowaniem szkolnej społeczności.

Tego dnia szkolne korytarze zaczerwieniły się od serduszek i walentynek. – Aby móc miło spędzić czas ze znajomymi zorganizowaliśmy pocztę walentynkową. Do specjalnego pudełka wrzucaliśmy walentynki, liściki miłosne, aby móc je po tygodniu rozdać. Było tego bardzo dużo, dla dużej ilości klas i osób. Nie sądziliśmy, że będzie aż tak dużo walentynek, ale można było zauważyć, że uczniowie byli zadowoleni – przybliża szczegóły zabawy Julia, jedna z uczennic placówki.

Między uczniami wędrowały ładnie ozdobione koperty z wyznaniem uczuć i sympatii. W większości anonimowe, choć nie zabrakło odważnych, którzy przyznali się, kto jest nadawcą.

Poczta walentynkowa to świetna okazja okazania uczuć dla tych, którym nieśmiałość nie pozwala na bezpośredni kontakt. – Jeśli ktoś nie chce powiedzieć wprost, to może dać taką karteczkę – dodaje druga z organizatorek, również Julia. – Naszej poczty walentynkowej nie było w czasie pandemii, teraz wróciliśmy do tego.

Ozdobne liściki trafiły również do dyrektora szkoły i nauczycieli. Następnego dnia zorganizowano dyskotekę walentynkową.

 

materiał: Radio Biper Gmina Leśna Podlaska
zdjęcia: ZS w Leśnej Podlaskiej
film: Mariusz Maksymiuk / Bartek Sawa Sawicki
opracowanie: Anna Ostapiuk

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Udostępnij
Wyślij tweeta
Wyślij e-mailem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama