Radio

BiperTV

Facebook

Galerie

Wydarzenia

Artykuły

Szukaj

Reklama

Reklama

Walentynki w Przedszkolu w Rakowiskach (film)

Walentynki są świętem, które każdy chciałby wyjątkowo przeżyć. Dzieci z Przedszkola im. Zaczarowana Kraina w Rakowiskach w tym szczególnym czasie miały okazję opowiedzieć o miłości – w jaki sposób można ją wyrażać i komu okazywać.

Grupy przedszkolne – 3-letnich Jeżyków, 4-letnich Misiów, 5-letnich Skrzatów oraz 6-letnich Gumisiów – przygotowały prace tematyczne związane z dniem od serca. Najstarsze dzieci z grupy Gumisie przygotowały także nagranie pt. „Co to jest miłość?”.

Dzieci uczestniczyły w licznych zabawach ruchowych, badawczych, dydaktycznych których nawet nazwy nawiązywały do dnia świętego Walentego: „Bicie serca”, „Walentynkowy pociąg” , „Improwizacja od serca”, „Serduszko”, „Walentynkowe labirynty”, „Miłosne klamerki” i „Serduszkowe puzzle”. Nie zabrakło również atrakcyjnych zabaw z balonami przy dźwiękach radosnej muzyki.

Przedszkolaki wymieniły się miłymi słowami, gestami, laurkami, a także słodkimi upominkami.

Dzięki okolicznościom, w których brały udział uświadomiły sobie, że każdy człowiek potrzebuje miłości, zrozumiały wartość kultywowanego w tym dniu uczucia.

Wyjątkowym akcentem i radością płynącą z Walentynkowego spotkania była wizyta pana kominiarza, który odwiedzając w tym czasie przedszkolaki, wniósł ze sobą szczęście, którego dzieci życzą także panu Jarosławowi.

 

materiał: Przedszkole im. Zaczarowana Kraina w Rakowiskach
tekst i zdjęcia: Karolina Malczuk
film: Karolina Malczuk
opracowanie: Gwalbert Krzewicki

Please select listing to show.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Udostępnij
Wyślij tweeta
Wyślij e-mailem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama