Radio

BiperTV

Facebook

Galerie

Wydarzenia

Artykuły

Szukaj

Reklama

Reklama

Reklama video

Biała Podlaska: Motocykliści zakończyli tegoroczny sezon

25 września na placu Wolności w Białej Podlaskiej odbyło się XIII Bialskopodlaskie Zakończenie Sezonu Motocyklowego. Organizatorzy przygotowali dla motocyklistów moc atrakcji.

– Motocyklizm jest chorobą nieuleczalną, ale i zaraźliwą. Motocykl, to po prostu nasza wielka pasja. Dziś jest to tradycyjnie okazja do spotkania się i podyskutowania. Można również pooglądać sprzęty, ubiory a także pojazdy zabytkowe. Tradycyjnie przygotowane mamy konkursy i zawody sprawnościowe na wesoło. Dzisiaj wszystko mamy na wesoło i bez ryzyka – mówi Zdzisław Kozłowski – prezes honorowy Klubu Motocyklowego Grom.

Muzyczną atrakcją spotkania był koncert znanego bialskiego zespołu Gutter Sirens. Chętni mogli indywidualnie wybrać się na mszę św. w intencji motocyklistów, która została odprawiona w kościele pod Wezwaniem św. Ojca Pio w Rakowiskach. W tym roku niestety nie zobaczyliśmy parady motocyklowej ulicami miasta z powodów formalnych, jakim nie sprostali organizatorzy. – Mamy blisko 200 motocyklistów i przy takiej liczbie musi być zapewnione zabezpieczenie medyczne, musielibyśmy zapłacić za sześć godzin postoju karetki na miejscu imprezy, a my jako organizatorzy nie prowadzimy działalności gospodarczej i nie mamy swoich pieniędzy – tłumaczy Zdzisław Kozłowski.

Organizatorami i sponsorami wydarzenia byli: Klub Motocyklowy GROM, Bialskie Centrum Kultury, IPA, Ten Members oraz firma OLEK – Ośrodek Szkolenia Kierowców.

Zdjęcia: Krzysztof Lewczuk

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Udostępnij
Wyślij tweeta
Wyślij e-mailem

Jedna odpowiedź

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama