Radio

BiperTV

Facebook

Galerie

Wydarzenia

Artykuły

Szukaj

Reklama

Reklama

Reklama video

Biała Podlaska: „Rowery dla dzieci” – trzecia edycja akcji rowerowej (zaproszenie)

Sklep Centrum Rowerowe w Białej Podlaskiej po raz trzeci organizuje akcję pn. "Rowery dla dzieci", której ideą jest zebranie rowerów od darczyńców, mieszkańców Białej Podlaskiej oraz okolicznych miejscowością z całego powiatu a następnie po ich wyremontowaniu przekazanie jednośladów do domów dziecka oraz placówek opiekuńczo wychowawczych.

Akcja wystartuje 1 października br. i będzie trwała aż do końca marca 2023 roku. W tym czasie darczyńcy mogą dostarczać do sklepu rowery sprawne, zalegające w garażach, ale także rowery wymagające naprawy. Jeżeli ich naprawa będzie niemożliwa, posłużą jako „dawcy” części do innych rowerów.  

Rowery można dostarczać bezpośrednio do sklepu rowerowego (Al. Jana Pawła II 115), lub skontaktować się z telefonicznie pod nr tel: 603-057-174 w celu odbioru jednośladu przez pracownika sklepu. 

Podczas pierwszej edycji w 2021 roku sklep wyremontował i przekazał do Domów Dziecka i Centrów Opieki Społecznej 28 rowerów, a w roku 2022 były to już 42 rowery.

Przekazanie rowerów zebranych podczas tegorocznej edycji planowane jest na przełomie marca i kwietnia przyszłego roku.

Zachęcamy do przeczytania naszej relacji z ubiegłorocznej edycji akcji: Biała Podlaska: Zbiera rowery, remontuje i przekazuje za darmo dla dzieci (film) (galeria).

 

Źródło: Centrum Rowerowe w Białej Podlaskiej
Zdjęcie: arch. Radio Biper

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Udostępnij
Wyślij tweeta
Wyślij e-mailem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama