Radio

BiperTV

Facebook

Galerie

Wydarzenia

Artykuły

Szukaj

Reklama

Reklama

Reklama video

Łomazy: „Lato w plenerze” i „Bajkowy świat dziecka” (film) (galeria)

11 września hala sportowa w ZPO w Łomazach przyjęła rolę placu piknikowego, na którym stanęły dmuchańce i prowadzone były zabawy animacyjne dla dzieci. Na spotkanie pod hasłem "Lato w plenerze - rodzina na sportowo" i "Bajkowy świat dziecka - piknik rodzinny" zaprosiło Łomaskie Stowarzyszenie Rozwoju.

W trakcie zabawy animatorzy zachęcali do wspólnej zabawy i udziału w konkurencjach sportowych. – Dzięki panu wójtowi i pani dyrektor szkoły mamy okazje na hali zorganizować nasz piknik – wyjaśnia prezes Łomaskiego Stowarzyszenia Rozwoju Lucyna Kamińska. – Mamy różne atrakcje, m.in. dmuchańce, darty, zawody sportowe, przeciąganie liny, skoki w workach, przenoszenie kubeczków z wodą, naprawdę różności – dodaje sekretarz Ewelina Wołosowicz

Jak stwierdzają obie panie, taki festyn to już tradycja. – Chcemy robić coś dla dzieci, żeby w naszych Łomazach ciągle coś się działo, żeby się nie nudzić. Dzieci się nie nudzą, bo nie mają na to czasu!

I rzeczywiście, halę sportową wypełniły licznie dzieci w różnym wieku, a towarzyszyli im rodzice i opiekunowie, którzy bardzo chętnie brali udział w przygotowanych przez organizatora zabawach.

materiał: Radio Biper Gmina Łomazy
zdjęcia: Gwalbert Krzewicki
film: Mariusz Maksymiuk
opracowanie: Anna Ostapiuk

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Udostępnij
Wyślij tweeta
Wyślij e-mailem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama