Radio

BiperTV

Facebook

Galerie

Wydarzenia

Artykuły

Szukaj

Reklama

Reklama

Reklama video

Radna Caruk nowym członkiem Zarządu Powiatu Bialskiego

Podczas ostatniej sesji powiatowej przeprowadzono głosowanie ukierunkowane na uzupełnienie Zarządu Powiatu Bialskiego. Z członkostwa w zarządzie w lipcu br. zrezygnował radny Radosław Sebastianiuk. Jego stanowisko objęła radna Czesława Caruk, której kandydaturę głosujący przyjęli jednogłośnie.

Radny Radosław Sebastianiuk złożył rezygnację z członkostwa w Zarządzie Powiatu Bialskiego podając jako powód sprawy osobiste i zaplanowane nowe obowiązki zawodowe. Głosowanie nad przyjęciem uchwały w tej kwestii zostało podjęte 21 lipca.

Więcej o przyjęciu rezygnacji radnego:
Radny Sebastianiuk złożył rezygnację z funkcji członka Zarządu Powiatu Bialskiego <<==>> LINK

Podczas 50. sesji Rady Powiatu Bialskiego w dniu 19 sierpnia radni pochylili się nad kwestią uzupełnienia składu zarządu. Kandydaturę Czesławy Caruk na stanowisko członka zarządu zgłosił przewodniczący Mariusz Kiczyński, radni podjęli uchwałę jednogłośnie.czesława

Rada składa się z wielu doświadczonych samorządowców, ludzi z dużą wiedzą, bardzo wartościowych, z dużymi osiągnięciami w samorządzie, co dostrzegają i cenią na co dzień mieszkańcy naszego powiatu. Osobiście traktuję wybór mojej osoby na członka Zarządu Powiatu jako duży sukces, zaszczyt i wyróżnienie. Dla mnie jest czasem awansu w pierwszej mojej kadencji w Radzie Powiatu. Jestem przekonana, że dołożę wszelkich starań, żeby dobrze pracować na rzecz naszego powiatu – mówiła radna Czesława Caruk. – Chcę podziękować moim wyborcom z gminy Janów Podlaski, Konstantynów i Rokitno, że daliście mi Państwo siłę i mandat zaufania na pierwszą kadencję Rady Powiatu. Staram się, jak widzicie, nie marnować czasu. Czekam na wszelkie wskazówki i uwagi z Państwa strony. Jestem do Państwa dyspozycji. Przejmując pałeczkę przekazaną przez kolegę Radosława Sebastianiuka mam nadzieję, że współpraca w Zarządzie będzie się układała dobrze jak z moim poprzednikiem i postaram się nie zawieść Państwa. Funkcja, którą będę pełniła, jest bardzo ważnym wydarzeniem w moim życiu osobistym i społecznym i z satysfakcją dołożę starań, aby wkład mój w budowę i rozwój naszego powiatu był znaczący. Postaram się w Radzie Zarządu i w Radzie Powiatu pracować solidnie na rzecz naszej Ojczyzny, tej małej i tej dużej, tej małej – powiatu i jego mieszkańców, rodzin, których dobro leży mi na sercu.

materiał: 50. sesja Rady Powiatu Bialskiego
zdjęcie: Bartek Sawa Sawicki
opracowanie: Anna Ostapiuk

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Udostępnij
Wyślij tweeta
Wyślij e-mailem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama