Radio

BiperTV

Facebook

Galerie

Wydarzenia

Artykuły

Szukaj

Reklama

Reklama

Reklama video

Międzyrzec Podlaski: Zlot Food Truck (film) (galeria)

W dniach 19-21 sierpnia na placu Jana Pawła II w Międzyrzecu Podlaskim gościły po raz kolejny już w tym roku Food Trucki. Zlot Food Trucków to miejsce i czas w których można spróbować potraw z różnych stron świata. Wśród dodatkowych atrakcji m.in. strefa junior i strefa lemoniad. Do dyspozycji najmłodszych oddany został m.in. jeden z najdłuższych dmuchańców - tor przeszkód - o długości ok. 50 metrów.

Mamy tu dziś zlot foodtrucków połączony z atrakcjami dla dzieci. Mamy najdłuższy tor o długości 45 metrów, są też mniejsze dmuchańce, stoisko z zabawkami i balonami – wyjaśnia Marta Oniszk z Szama Smaków Street Food, organizatorka wydarzenia. – Realizujemy zloty w różnych częściach Polski, głównie nastawiliśmy się na wschód, ponieważ jest mniej licznie oblegany. W Międzyrzecu Podlaskim jesteśmy po raz pierwszy. To bardzo ciekawa praca wymagająca dużego zaangażowania od nas jako właścicieli, ale też pracowników. Jesteśmy w różnych miastach, spotykamy się z różnymi ludźmi. 

Podczas zlotów foodtrucków mieszkańcy miejscowości mają możliwość spróbowania różnorodnych smaków z różnych z wielu zakątków świata. Dodatkowo, dzięki atrakcyjnemu dmuchanemu placowi zabaw, można spędzić miło czas z małymi dziećmi. Międzyrzeczanom trafiła się tego dnia piękna słoneczna pogoda, dopisali więc i amatorzy smacznego jedzenia. 

W ofercie znalazły się m.in. frytki belgijskie, beefburger i meksykańskie burrito, coś dla siebie znaleźli również weganie i wegetarianie.

materiał: Radio Biper Międzyrzec Podlaski
tekst: Leszek Niedaleki
film: Mariusz Maksymiuk
zdjęcia i opracowanie: Gwalbert Krzewicki

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Udostępnij
Wyślij tweeta
Wyślij e-mailem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama