Radio

BiperTV

Facebook

Galerie

Wydarzenia

Artykuły

Szukaj

Reklama

Reklama

11. Biegiem przez Platerów – zapowiedź (zaproszenie)

Termin wydarzenia: 9 października 2022
, godz. 11:00
Wystartowały zapisy na kolejną edycję popularnego biegu ulicznego z jabłuszkiem w tle, czyli "Biegiem przez Platerów". Jedenasta edycja imprezy odbędzie się w niedzielę 9 października w centrum Platerowa. Na zawodników czekają dwie atestowane trasy na dystansie 5 km i półmaratońskim. Dodatkowo zostanie rozegrany marsz Nordic Walking na 5 km i biegi dla dzieci w wieku 6-13 lat.

Biegiem przez Platerów to doskonała okazja do spotkania się, integracji środowiska biegaczy, wspólnego kibicowania, a także spróbowania przysmaków z lokalnych, sezonowych owoców, przede wszystkim z jabłek. Koło Gospodyń Wiejskich wyczaruje pyszności, o jakich Wam się nie śniło.

Zawody rozpocznie rywalizacja najmłodszych – od godziny 11:00. Start i meta biegów głównych zlokalizowane będą na ulicy Dworcowej w pobliżu Biblioteki. Zarówno piątka, jak i półmaraton to biegi rozgrywane na jednej pętli. Start półmaratonu zaplanowano w samo południe, bieg na 5 km i NW o 12:15.

Patronat Honorowy nad imprezą objęli: Wicestarosta Powiatu Łosickiego – Michał Michaluk oraz Wójt Gminy Platerów – Jerzy Garucki.

Partnerem wydarzenia jest Samorząd Województwa Mazowieckiego.

Zapraszamy do zapisów: http://bieg.platerow.com.pl/zapisy/

 

 

materiał: Sylwia Kacprzak
opracowanie: Gwalbert Krzewicki

Please select listing to show.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Udostępnij
Wyślij tweeta
Wyślij e-mailem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama