Radio

BiperTV

Facebook

Galerie

Wydarzenia

Artykuły

Szukaj

Reklama

Reklama

Reklama video

Kryminałki: Na łuku drogi stracił panowanie nad autem

Wczoraj wieczorem w miejscowości Klonownica Mała kierujący samochodem osobowym marki Opel, na łuku drogi zjechał na przeciwny pas jezdni, po tym uderzył w przepust i zjechał do rowu. Siedzący za kierownicą 80-latek doznał obrażeń ciała i trafił do szpitala. W chwili zdarzenia mężczyzna znajdował się pod wpływem alkoholu. Ustalamy okoliczności zdarzenia oraz apelujemy o rozwagę na drodze.

Do zdarzenia doszło wczoraj po godzinie 22.30 w miejscowości Klonownica Mała. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący samochodem osobowym marki Opel, 80-letni mieszkaniec Białej Podlaskiej na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem. Auto zjechało na przeciwny pas ruchu, po tym uderzyło w przepust i zjechało do rowu.

W chwili zdarzenia kierowca osobówki znajdował się pod wpływem alkoholu. Badanie wykazało niemal 0,5 promila alkoholu w jego organizmie. Za swój czyn mężczyzna odpowie przed sądem.

80-latek z obrażeniami ciała przewieziony został do szpitala. Ustalamy okoliczności tego zdarzenia oraz apelujemy do wszystkich kierujących pojazdami o rozsądek i ostrożność na drodze.

materiał: Komenda Miejska Policji w Białej Podlaskiej
tekst i zdjęcia: Barbara Salczyńska-Pyrchla rzecznik prasowy Biała Podlaska
opracowanie: Gwalbert Krzewicki

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Udostępnij
Wyślij tweeta
Wyślij e-mailem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama