Radio

BiperTV

Facebook

Galerie

Wydarzenia

Artykuły

Szukaj

Reklama

Reklama

Reklama video

Sławatycze: Warsztaty wicia palmy wielkanocnej

W dniach 5-6 kwietnia w Gminnym Ośrodku Kultury w Sławatyczach odbywały się warsztaty wykonywania palm wielkanocnych, podczas których z techniką wicia jednego ze świątecznych symboli zapoznawali się zarówno najmłodsi jak i najstarsi mieszkańcy gminy.

W warsztatach uczestniczyli pracownicy Urzędu Gminy i Gminnego Ośrodka Kultury – Elżbieta Gruszkowska, Małgorzata Gil i Lucyna Gierlińska, Biblioteki Publicznej – dyrektor Małgorzata Walczuk i Gabriela Kowal, członkinie Domu Senior+ w Lisznej oraz wychowawcy przedszkola samorządowego w Sławatyczach.

Pierwszego dnia zajęć palmę uczyły się wić przedszkolaki z grup: 4-latków z wychowawczynią Marzeną Korzeniewską oraz Wiolettą Żuchnik,  5-latków z wychowawczynią Marianną Czajkowską oraz Dianą Sołoduszkiewicz oraz 6-latków z wychowawczynią Karoliną Ślązak. Kolejny dzień warsztatów skupił przy wiciu palmy wszystkich chętnych mieszkańców gminy Sławatycze.

Uczestnicy zajęć wykonali palmy z materiałów przygotowanych przez organizatora, dodatkowo setki ręcznie wykonanych kwiatków zapewniła instruktor Domu Senior+ Iwona Łuciuk wraz ze swoimi podopiecznymi.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Udostępnij
Wyślij tweeta
Wyślij e-mailem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama