Radio

BiperTV

Facebook

Galerie

Wydarzenia

Artykuły

Szukaj

Reklama

Reklama

„Kobieta Strażniczką” – IX Forum Kobiet Gminy Międzyrzec Podlaski (film) (galeria)

6 marca panie z terenu gminy Międzyrzec zostały zaproszone do udziału w IX Forum Kobiet, które przyjęło formę pięciu spotkań w pięciu miejscowościach. W ofercie znalazły się warsztaty pierwszej pomocy, aero-thai-bo z elementami samoobrony oraz treningi zumby, a wszystko to pod hasłem "Kobieta Strażniczką".

W trakcie bezpłatnych zajęć kobiety gminy Międzyrzec Podlaski nabierały praktyki pod okiem instruktorów, tak by w przyszłości mogły stać na straży bezpieczeństwa swojego i swoich bliskich. – Staramy się, by Dzień Kobiet był dniem, w którym się spotykamy, robimy fajne rzeczy, rozmawiamy, bawimy się. To drugie Forum Kobiet, podczas którego nie możemy zebrać się licznie i pobyć całą gminą ze sobą, ale cieszę się, że udało się zorganizować warsztaty – mówiła dyrektor Gminnej Biblioteki Publicznej Magdalena Chodzińska.

Kobiety-strażniczki wzięły więc udział w zajęciach aero-Thai-Bo z elementami samoobrony w Wysokim i Jelnicy, które poprowadził mistrza świata Muay Thai i trener Wiktor Waszczuk oraz warsztatach udzielania pierwszej pomocy w Łuniewie i Rogoźnicy pod kierunkiem ratownika medycznego Dominiki Adamowicz. Nie zabrakło też chwili dla siebie i dla poprawy własnej kondycji. Funkcjonalny trening ciała poprowadziła w Maniach instruktor zumby Iwona Basara-Teofilska.

Na wydarzenie zaprosiły gminne jednostki: Gminny Ośrodek Kultury i Gminna Biblioteka Publiczna z siedzibą w Wysokim. W imieniu wójta Krzysztofa Adamowicza i całej rady gminy życzenia wszystkim paniom złożył radny Jarosław Czapski: – Dziękuję, że czynicie ten świat lepszym i piękniejszym. Chcę Wam życzyć wszystkiego najlepszego, zdrowia, szczęścia, uśmiechu, a przede wszystkim spełnienia mniejszych i większych marzeń.

 

materiał: Radio Biper Gmina Międzyrzec Podlaski
zdjęcia: Gwalbert Krzewicki
film: Mariusz Maksymiuk
opracowanie: Anna Ostapiuk

Please select listing to show.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Udostępnij
Wyślij tweeta
Wyślij e-mailem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama