Radio

BiperTV

Facebook

Galerie

Wydarzenia

Artykuły

Szukaj

Reklama

Reklama

Puszcza Podlaska – za 6 lat święta z choinką od Etmusa! (film) (galeria)

Maciej Bednarski, odpowiedzialny w firmie Etmus za marketing wizerunkowy związany z Zieloną Europą, Zieloną Firmą, za działania z szeroko rozumianej ekologi, w dniu 29 września zaprosił wszystkich chętnych do wzięcia udziału w kontynuacji projektu EKO „Święta 2027 z choinką od ETMUS-a”. Tego dnia, w środę, rozpoczęło się sadzenie 2 i pół tysiąca sadzonek świerka syberyjskiego w lokalizacji Sidorska 117 c w Białej Podlaskiej - centrala firmy.

Działanie którego podjął się Etmus tym razem ma za zadanie:
– redukować ilość CO2 w atmosferze („C” – jak węgiel, pierwiastek zostanie wbudowany w strukturę drzewa),
– obniżyć lokalnie temperaturę w okresie największego nasłonecznienia (pomiar temperatury na działce w sierpniu wykazał, że w cieniu drzewa temperatura wynosiła 31 st. C, na otwartej przestrzeni 50 st. C)’
– polepszenie walorów wizualnych Sidorskiej 117 c,
– projekt powinien również przynieść dochód dla ETMUS na przestrzeni 5/6 lat (efekt uboczny, darmowa podpowiedź innym firmom posiadającym tego typu, niezagospodarowane tereny),

Aby wziąć udział w akcji potrzebna tak na prawdę była tylko chęć. Przydać mogły się jeszcze szpadle, obuwie godne farmera i chęć do wysiłku.

Po posadzeniu własnego drzewka, od razu istniała możliwość rezerwacji świerka na święta 2027 lub 2028 roku.

Kierownik projektu był: Damian Łuciuk z Etmusa.

Zapis live z akcji sadzenia świerków na profilu Radio Biper Facebook.
Kontynuacji projektu EKO „Święta 2027 z choinką od ETMUS-a”. Dziś, w środę 29 września rozpoczęto sadzenie 2500 sadzonek świerka syberyjskiego w lokalizacji Sidorska 117 c.. To centrala firmy Etmus. O akcji opowiadają Damian Łuciuk i Maciej Bednarski.

https://fb.watch/8op-8d7r59/

W sumie akcja potrwała dwa dni. 29 i 30 września udało się obsadzić całą działkę dzięki pomocy wolontariuszy: Magdy, Piotrka, Jakuba, Kacpra, Dawida, Darka, Mateusza oraz Marka i Damiana z Californii pod kierownictwem Damiana Łuciuka i Macieja Bednarskiego. Na działce przy ulicy Sidorskiej 117 c udało się zasadzić 2473 sadzonki świerka syberyjskiego.

Informuje, że na święta Bożego Narodzenia 2027, 2028, 2029 i ….. 2156, zapewniamy możliwość zakupu pięknej choinki świątecznej w wersji podstawowej lub ALL INCLUSIVE – wersja ze stojakiem, ozdobami świątecznymi i zapalonymi lampkami wraz z dostawą do domu. – informuje nas Maciej Bednarski z Etmusa. – Już dziś istnieje możliwość wyboru i rezerwacji upatrzonej przez siebie sadzonki. Przygotowaliśmy specjalne przywieszki do podpisania sadzonki.

Oczywiście, w podziękowaniu za pomoc, wolontariuszom biorącym udział w akcji już dziś zarezerwowano po drzewku – gratis.

Warto zapamiętać to: ETMUS jest firmą, która idzie pod prąd trendów światowych. Przykład: puszczę amazońska wycinają, a Oni, puszczę Podlaską sadzą.

materiał: Radio Biper Biała Podlaska
tekst: Maciej Bednarski Etmus / Leszek Niedaleki
film: Radio Biper Biała Podlaska
zdjęcia: Radio Biper / Etmus Biała Podlaska
opracowanie: Gwalbert Krzewicki

Please select listing to show.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Udostępnij
Wyślij tweeta
Wyślij e-mailem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama