Radio

BiperTV

Facebook

Galerie

Wydarzenia

Artykuły

Szukaj

Reklama

Reklama

Kolejne wsparcie dla schroniska dla zwierząt AZYL

W trosce o los czworonogów będących w bialskim schronisku dla zwierząt funkcjonariusze i pracownicy Zakładu Karnego w Białej Podlaskiej zorganizowali akcję pomocową podczas której zakupili karmę dla psów i dostarczyli ją w dniu dzisiejszym do Azylu.

W Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt w Białej Podlaskiej „Azyl” przebywa około dwustu pięćdziesięciu zwierząt. Funkcjonariusze Zakładu Karnego w Białej Podlaskiej nie pozostali obojętni wobec losu bezdomnych zwierząt, przebywających w schronisku. Z tej okazji w bialskiej jednostce, została zorganizowana zbiórka żywności, zaś 27 sierpnia 2021 r. funkcjonariusze bialskiej jednostki w ramach trwającej akcji przekazali Stowarzyszeniu Przyjaciół Zwierząt AZYL w Białej Podlaskiej pomoc w postaci karmy dla zwierząt. Wizyta bialskich funkcjonariuszy w schronisku wraz z zebranymi darami spotkała się z dużym uznaniem i podziękowaniami ze strony pracowników Stowarzyszenia AZYL.

Nie jest to pierwsza i z pewnością nie ostania pomoc naszej służby dla tej instytucji. #ResortSprawiedliwościPomaga

materiał: Zakład Karny w Białej Podlaskiej
tekst i zdjęcia: chor. Paweł Makaruk Rzecznik Prasowy Dyrektora Zakładu Karnego w Białej Podlaskiej / mjr Sylwester Borkowski

 

Please select listing to show.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Udostępnij
Wyślij tweeta
Wyślij e-mailem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama