Radio

BiperTV

Facebook

Galerie

Wydarzenia

Artykuły

Szukaj

Reklama

Reklama

Komunikat: Poszukujemy świadków zdarzenia drogowego

Bialscy policjanci prowadzą postępowanie w sprawie wypadku drogowego, do którego doszło 23 czerwca bieżącego roku na skrzyżowaniu ulicy Łomaskiej i Zielonej w Białej Podlaskiej. Z ustaleń mundurowych wynika, że kierująca rowerem została potrącona przez samochód osobowy koloru czerwonego. W wyniku zdarzenia kobieta doznała obrażeń ciała. Osoby, posiadające informacje na temat zdarzenia prosimy o kontakt z Policją pod numerem telefonu 47 814 14 44 lub 112.

Wydział Kryminalny Komendy Miejskiej Policji w Białej Podlaskiej prowadzi dochodzenie w sprawie wypadku drogowego, do którego doszło w dniu 23 czerwca bieżącego roku, po godzinie 11.00 na skrzyżowaniu ulicy Łomaskiej i Zielonej w Białej Podlaskiej.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący samochodem osobowym, prawdopodobnie koloru czerwonego, nie ustąpił pierwszeństwa kierującej jednośladem bialczance doprowadzając do wypadku. W wyniku zdarzenia kierująca jednośladem doznała obrażeń ciała. Policjanci ustalają wszystkie okoliczności sprawy.

Zwracamy się również z apelem do wszystkich osób posiadających informacje na temat zdarzenia o kontakt z bialską komendą pod numerem telefonu 47 814 14 44 lub 112.

 

materiał: Komenda Miejska Policji w Białej Podlaskiej
tekst i zdjęcia: Barbara Salczyńska-Pyrchla rzecznik prasowy KMP Biała Podlaska
opracowanie: Gwalbert Krzewicki

 

Please select listing to show.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Udostępnij
Wyślij tweeta
Wyślij e-mailem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czytaj więcej o:

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama