Radio

BiperTV

Facebook

Galerie

Wydarzenia

Artykuły

Szukaj

Reklama

Reklama

Zjednoczona Prawica olewa spotkanie w Urzędzie Miasta

Niecodzienna sytuacja w bialskim magistracie. W związku z prowadzonym postępowaniem Prokuratury dotyczącym jednego z pracowników Urzędu Miasta i pytaniami zadawanym przez radnych - głównie pytania te padały ze strony radnych Prawa i Sprawiedliwości - Zjednoczonej Prawicy - dziś, czyli 28 kwietnia w godzinach popołudniowych w sali konferencyjnej Urzędu Miasta odbyło się spotkanie, będące inicjatywą Prezydenta Miasta Biała Podlaska - Michała Litwiniuka, podczas którego prezydenci, naczelnicy, pracownicy magistratu byli gotowi udzielić informacji na nurtujące Zjednoczoną Prawice pytania. Wszystko ładnie i pięknie gdyby nie nawaliła... Zjednoczona Prawica - olała spotkanie.

Jakież było zaskoczenie zarówno organizatorów, radnych miejskich Koalicji jak i dziennikarzy – gdy ci co najgłośniej krzyczeli podczas zwołanej przez Zjednoczoną Prawicę konferencji – domagając się o wyjaśnienia – nie zjawili się na spotkaniu. Nie zjawił się nikt z radnych Zjednoczonej Prawicy oprócz radnego Edwarda Borodijuka.

Dla zwykłych zjadaczy chleba nie powinno to być zaskoczenie. O fenomenie jaki zagościł w lokalnej ale i ogólnokrajowej polityce wiedzą już chyba wszyscy. Od kilku już lat, od czasu „dobrej zmiany” istotne są tylko te konferencje i spotkania z mediami czy spotkania publiczne w których w głównej roli występuje Prawo i Sprawiedliwość czy Zjednoczona Prawica wraz z czołowymi postaciami ugrupowania. Tylko te konferencje są ważne, na których „można się dowolnie wygadać” – dowolnie w rozumieniu nie koniecznie prawym i sprawiedliwym – w większości siejąc demagogię i populizm okraszony szczyptą patriotyzmu i bohaterstwa – głównie cudzego. I ważne są też te konferencje, na których dobrze gdy są dziennikarze, ale jeszcze lepiej gdy są – ale już nie koniecznie muszą zadawać pytania. Organizowane tego typu przedsięwzięcia przez każdą inną opcję są organizowane zupełnie niepotrzebnie.

Jutro na naszym portalu sprawozdanie i konkrety z dziś zorganizowanego spotkania. Zachęcamy Zjednoczoną Prawicę do skorzystania z naszych materiałów.

materiał: Radio Biper Biała Podlaska
tekst: Leszek Niedaleki
zdjęcia i opracowanie: Gwalbert Krzewicki

Please select listing to show.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Udostępnij
Wyślij tweeta
Wyślij e-mailem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama