Radio

BiperTV

Facebook

Galerie

Wydarzenia

Artykuły

Szukaj

Reklama

Reklama

Reklama video

Czytelnicze i nie tylko atrakcje w Noc Bibliotek 2020 w Białej Podlaskiej (galeria)

Prezydent Miasta Biała Podlaska oraz Miejska Biblioteka Publiczna w Białej Podlaskiej zaprosili bialczan do spędzenia sobotniego wieczoru z biblioteką podczas wydarzenia, jakim była VI Noc Bibliotek.

W tym wyjątkowym dniu obowiązywała abolicja. Oznaczało to, że Czytelnicy, którzy terminowo nie zwrócili książek, mogli oddać je bez konieczności zapłacenia kary. Wypożyczalnia Główna biblioteki czynna była od godziny 14:00 do 22:00.

Nocną wizytę w przestrzeni Parku Radziwiłłowskiego umiliła projekcja, starych fotografii ze zbiorów Działu Wiedzy o Regionie przedstawiających miasto Biała Podlaska.

Na Czytelników, dokonujących internetowej rezerwacji książek w godzinach 22:00 – 24:00 i odbiorą je w dniach 12.10.2020 r. – 14.10.2020 r. czekały miłe niespodzianki.

Pamiętając o najmłodszych mieszkańcach miasta, biblioteka przygotowała nie lada spektakl pod tytułem „Sowa na rowerze – heca, która z książki się bierze”. Przedstawienie odbyło się o godzinie 17:00 w budynku Multimedialnej Biblioteki dla Dzieci i Młodzieży „Barwna”. Jednocześnie biblioteka dla dzieci i młodzieży, czynna była wczoraj w godzinach 14:00 – 15.30 oraz 18:00 – 22:00.

Ponadto interaktywne centrum edukacji „Multicentrum” zaprosiło dzieci w wieku 8 – 12 lat na „Kosmiczną przygodę”. Podczas zajęć odkrywano tajemnice kosmosu.

materiał: Radio Biper Biała Podlaska
tekst: Miejska Biblioteka Publiczna w Białej Podlaskiej / Leszek Niedaleki
zdjęcia i opracowanie: Gwalbert Krzewicki

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Udostępnij
Wyślij tweeta
Wyślij e-mailem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama