Radio

BiperTV

Facebook

Galerie

Wydarzenia

Artykuły

Szukaj

Reklama

Reklama

Reklama video

Koronawirus. Statystyki w powiecie bialskim i Białej Podlaskiej – 07.04

Przedstawiamy aktualną sytuację epidemiologiczną na terenie powiatu bialskiego i Białej Podlaskiej na 7 kwietnia (dane na godz. 18:35).

 

Rzecznik prasowy wojewody lubelskiego Agnieszka Strzępka poinformowała w dzisiejszym komunikacie, że wczoraj (6 kwietnia) wykryto pierwszy przypadek zarażenia wirusem COVID-19 w mieście Biała Podlaska. Zakażonym okazał się mężczyzna w wieku powyżej 61 lat, który jest mieszkańcem Białej Podlaskiej. Osoba jest w na tyle dobrym stanie, że nie wymagała hospitalizacji. 

Wojewódzka Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Lublinie informuje, że kwarantanną objętych jest 501 osób (o 144 osób więcej w ciągu ostatnich 24 godzin), a 10 znajduje się pod nadzorem epidemiologicznym (w ciągu ostatnich 24 godzin ta liczba spadła o 6 osób). Liczba hospitalizowanych zrosła o 2 osoby.

Dziś mimo pisemnej prośby, nie otrzymaliśmy od rzecznika bialskiego szpitala informacji o aktualnej sytuacji w oddziale Obserwacyjno-Zakaźnym WSzS w Białej Podlaskiej. 

 

materiał: powiat bialski / Biała Podlaska miasto / koronawirus
źródło: wsselublin.pis.gov.pl /  Agnieszka Strzępka, rzecznik prasowy wojewody lubelskiego / https://www.lublin.uw.gov.pl/
zdjęcie: pixabay.com
mapa powiatu: Radio Biper

 

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Udostępnij
Wyślij tweeta
Wyślij e-mailem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama