Radio

BiperTV

Facebook

Galerie

Wydarzenia

Artykuły

Szukaj

Reklama

Reklama

Rokitno: Kulinarnie i na sportowo w Pałacu Cieleśnica (film) (galeria)

Impreza kulinarno - sportowa odbyła się 28 września w Pałacu Cieleśnica. Był to pomysł i sposób na aktywizację społeczności lokalnej. W programie imprezy znalazł się pokaz kulinarny połączony z warsztatami przeprowadzony przez Davida Gaboriaud.

Podczas wspólnego gotowania z Davidem, uczestnicy poznawali zasady zdrowego żywienia. Motywem przewodnim kuchennych eksperymentów była dynia, każda jej odmiana.

Dodatkowo dostępne były bezpłatnie rowery którymi można było przejechać się po terenie parku Pałacu Cieleśnica ale i wybrać się w dalszą trasę. Pod koniec pokazu kulinarnego i spałaszowaniu wszelkich smacznych dobroci dla wszystkich z koncertem zaprezentował się zespół muzyczny Chłopcy z Bandu.

Wydarzenie możliwe zostało do przeprowadzenia dzięki projektowi realizowanemu przez Stowarzyszenie Nadbużańskie Dwory i Pensjonaty oraz Bialskopodlaską Lokalną Grupę Działania. Dzisiejszą aktywizację lokalnej społeczności w Pałacu Cieleśnica udało się zrealizować dzięki dofinansowaniu z Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich.

[foogallery id=”174817″]

materiał: Radio Biper Rokitno
tekst, zdjęcia i opracowanie: Gwalbert Krzewicki

Please select listing to show.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Udostępnij
Wyślij tweeta
Wyślij e-mailem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czytaj więcej o:

Reklama

Artykuł sponsorowany >>

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama