Radio

BiperTV

Facebook

Galerie

Wydarzenia

Artykuły

Szukaj

Reklama

Reklama

Reklama video

Kryminałki: 18-latek usłyszał zarzuty. Trafił do aresztu

Bialscy policjanci zatrzymali 18-latka, który podejrzany jest o spowodowanie śmierci 51-latka. Pokrzywdzony znaleziony został na terenie bialskiego Parku Zofii Las w miniony czwartek. Decyzją sądu młodzieniec najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie. Może mu grozić kara nawet dożywotniego pozbawienia wolności.

W miniony czwartek nad ranem dyżurny bialskiej komendy otrzymał zgłoszenie, z którego wynikało że na terenie parku Zofii Las przy ul. Parkowej w Białej Podlaskiej leży mężczyzna nie dający oznak życia. Na miejsce natychmiast dotarli policjanci oraz załoga karetki pogotowia, która stwierdziła zgon.

Policjanci ustalili personalia mężczyzny. Okazało się, że jest to 51-latek. Funkcjonariusze pod nadzorem prokuratora rozpoczęli intensywne czynności mające na celu ustalenie okoliczności tego zdarzenia. Ciało mężczyzny zostało zabezpieczone do dalszych badań sekcyjnych.

W trakcie prowadzonych czynności bialscy kryminalni ustalili personalia osób, które jako ostatnie widziały 51-latka. Zatrzymali też 18-latka podejrzewanego o udział w zdarzeniu. Z ustaleń policjantów wynikało, że sprawca zadał pokrzywdzonemu ciosy w głowę i ciało pozostawiając go po całym zdarzeniu. Powodem agresji miały być słowa wypowiedziane przez 51-latka.

W weekend 18-latek został doprowadzony do prokuratury gdzie usłyszał zarzut. Decyzją sądu najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie. Może mu grozić kara nawet dożywotniego pozbawienia wolności. Śledczy ustalają szczegółowe okoliczności tego zdarzenia.


materiał: Komenda Miejska Policji w Białej Podlaskiej
tekst i zdjęcia: Barbara Salczyńska-Pyrchla rzecznik prasowy KMP Biała Podlaska
opracowanie: Gwalbert Krzewicki

 

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Udostępnij
Wyślij tweeta
Wyślij e-mailem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama