Radio

BiperTV

Facebook

Galerie

Wydarzenia

Artykuły

Szukaj

Reklama

Reklama

Reklama video

Uczniowie z Międzyrzeca Podlaskiego z nagrodami od firmy Wipasz

Firma Wipasz zorganizowała konkurs plastyczny dla uczniów międzyrzeckich szkół podstawowych pod hasłem "Wipasz jest nasz". Twórców najładniejszych plakatów prezes Józef Wiśniewski uhonorował nagrodami pieniężnymi, a dodatkowo, na dobre rozpoczęcie wakacji, przyznał wejściówki do kina wszystkim uczestnikom konkursu.

Do konkursu plastycznego Wipasz jest nasz przystąpiły Zespoły Placówek Oświatowych nr 1, 2 i 3 oraz Specjalny Ośrodek Szkolno – Wychowawczy w Międzyrzecu Podlaskim. Konkurs został przeprowadzony z podziałem na trzy kategorie wiekowe: kl. I-III, IV-VI i VII-VII, a zadaniem uczestników było wykonanie plakatu w wybranej przez siebie formie, formacie i z wykorzystaniem dowolnej techniki.

– Bardzo chcieliśmy zobaczyć naszą firmę oczami najmłodszych i zachęcić tym samym do wspólnej zabawy. Data konkursu nie bez powodu zbiegła się z terminem nadchodzących wakacji, to idealny moment, żeby ciężki rok nauki zwieńczyć miłymi upominkami, a także czasem spędzonym w gronie przyjaciół przy wspólnej zabawie – wyjaśniają organizatorzy konkursu, przedstawiciele firmy Wipasz.

Ilość i różnorodnych prac zaskoczyła pozytywnie samego prezesa firmy Wipasz Józefa Wiśniewskiego, który postanowił nie tylko nagrodzić zwycięzców trzech pierwszych pierwszych miejsc, ale również zafundował wszystkim uczestnikom konkursu bezpłatne wejściówki do kina na odpowiednie do ich wieku seanse filmowe.

Odbiór nagrody odbył się w dniach 17-18 czerwca, kiedy to poszczególne klasy z każdej placówki szkolnej wybrały się do Kina Sława w Międzyrzecu Podlaskim. Najmłodsi obejrzeli bajkę „Arka Noego. Ahoj przygodo”, klasy IV-VI „Istoty fantastyczne”, a najstarsi uczniowie oglądali „Hit Mana”. Wipasz zadbał również o poczęstunek w postaci chrupek i napoju. Łącznie nagroda objęła 1300 uczniów.

Wręczenie głównych nagród, czyli czeków pieniężnych, odbyło się 21 czerwca podczas uroczystych akademii wieńczących rok szkolny 2023/2024.

Zwycięzcy:

I miejsce – klasa IIIa z Zespołu Placówek Oświatowych Nr 1 – nagroda w kwocie 3.000 zł
II miejsce – klasa Ie z Zespołu Placówek Oświatowych Nr 3 – nagroda w kwocie 2.000 zł
III miejsce – klasa IIa z Zespołu Placówek Oświatowych Nr 2 – nagroda w kwocie 1.000 zł

Szczególną Nagrodę Prezesa opiewającą na kwotę 2.000 zł otrzymał Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Międzyrzecu Podlaskim.

– Firma Wipasz czuje się częścią naszego lokalnego społeczeństwa. Cieszymy się, że coraz częściej możemy uczestniczyć w tak ważnych wydarzeniach, jak dzisiaj. Cieszymy się, że razem z wami możemy przywitać wakacje i że tak licznie wzięliście udział w konkursie „Wipasz jest nasz”. Wszystkie prace są piękne, dlatego cała wasza szkoła poszła na seans filmowy, ale nasz pan prezes Józef Wiśniewski postanowił wyróżnić prace, które szczególnie mu się spodobały – mówiła do uczniów kierownik działu rekrutacji firmy Wipasz w Międzyrzecu Podlaskim Marta Oksiuta wręczając symboliczne czeki pieniężne, za które nagrodzone klasy będą mogły udać się na wycieczki lub wspólne wyjścia, czy też wykorzystać je na realizacje wspólnych potrzeb.

Nagrodzone prace w kolejności od 1 do 3 miejsca:

 

materiał: Radio Biper Międzyrzec Podlaski
zdjęcia: dzięki uprzejmości Międzyrzec.info oraz firmy Wipasz
opracowanie: Anna Ostapiuk

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Udostępnij
Wyślij tweeta
Wyślij e-mailem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama