Radio

BiperTV

Facebook

Galerie

Wydarzenia

Artykuły

Szukaj

Reklama

Reklama

Reklama video

„Daj serce, moc jest w Tobie”. VII Rotariański Wyścig Kaczek w Białej Podlaskiej (galeria)

Rotary Club Biała Podlaska zaprosił na VII Rotariański Wyścig Kaczek pod hasłem "Daj serce, moc jest w Tobie", który miał na celu zebranie środków na na wyposażenie i pomoce edukacyjne dla Stowarzyszenia "Wspólny Świat".

Już po raz siódmy rzeką Krzną popłynęło stado żołtych, ponumerowanych kaczuszek, z których każda walczyła o jak najlepsze nagrody dla osób, które nie pożałowały swoich pieniędzy przyczyniając się do pomocy potrzebującym.

Przy al. 1000-lecia w Białej Podlaskiej zebrali się licznie uczestnicy wyścigu kaczek zorganizowanego przez Rotary Club Biała Podlaska. Chętni dorzucili swoja cegiełkę do zbiórki na rzecz Stowarzyszenia Wspólny Świat jakim jest Centrum Pomocy Osobom z Autyzmem. Zebrane środki zostaną wykorzystane na zakup wyposażenia i pomocy edukacyjnych.

W tegorocznej edycji sprzedano ponad 600 gumowych kaczuszek. Pierwsze na mecie przyniosły swoim właścicielom fantastyczne nagrody ufundowane przez sponsorów, m.in. hulajnogę elektryczną, obraz Sylwii Kalinowskiej, laptop, rower, vouchery, narzędzia elektryczne, gadżety i wiele wiele innych.

Galeria zdjęć – poniżej.

 

materiał: Radio Biper Biała Podlaska
zdjęcia: Gwalbert Krzewicki
opracowanie: Anna Ostapiuk

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Udostępnij
Wyślij tweeta
Wyślij e-mailem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama