Radio

BiperTV

Facebook

Galerie

Wydarzenia

Artykuły

Szukaj

Reklama

Reklama

Reklama video

Po raz 17. Love To Dance w Terespolu (galeria)

W niedzielę 16 czerwca w hali sportowej odbył się XVII Przegląd Zespołów Tanecznych LOVE TO DANCE o Puchar Starosty Bialskiego. Jest to jedna z największych i najważniejszych wydarzeń kulturalnych w naszym regionie.

W tegorocznej edycji wzięły udział tancerki i tancerze z: Chełma, Białej Podlaskiej, Łosic, Sarnak, Dorohuska oraz Terespola. Ponad 300 osób!

Rywalizacja w kategoriach Show Dance i Hip Hop została, po raz pierwszy w historii terespolskiego przeglądu, rozszerzona o występy solowe i duety! Jury w składzie: NATALIA SYKUT, JOANNA DUDEK, ROBERT JAMIŃSKI obejrzało dokładne 103 występy (solo, duety oraz formacje i mini formacje) i wydało następujący werdykt:

Najlepsza Choreografia Show Dance: BALLO I – ,,Róża wiatrów” (MDK Chełm)
Najlepsza Choreografia HIP HOP: NOCNE KOTY (GCK Dorohusk)
Grand Prix Show Dance: GOK ART SARNAKI 2 – Dziś późno pójdę spać” (GOK Sarnaki)
Grand Prix Hip Hop: SUPER KIDS – ,,Na dzikim zachodzie” (SDK ART Łosice)
Puchar Starosty Bialskiego: GOK ART SARNAKI 2 – Dziś późno pójdę spać” (GOK Sarnaki)

Wyniki w kategoriach wiekowych:

Show Dance – Solo:

Kategoria do 5-7 lat

1 miejsce: Zuzanna Domańska (SDK ART Łosice)
2 miejsce: Iga Jasik (MDK Chełm)
3 miejsce: Julia Czeryna (MDK Chełm)
Wyróżnienie: Maja Smolira (MDK Chełm), Nela Manaj (MDK Chełm), Alicja Zduńska (SDK ART Łosice)

Kategoria powyżej 8-10 lat

1 miejsce: Nikola Mackiewicz (MDK Chełm)
2 miejsce: Kalina Praczko (MDK Chełm)
3 miejsce: Lena Kryszczuk (MDK Chełm)

Kategoria do 11-13 lat

1 miejsce: Oliwia Wójcicka (MDK Chełm)
2 miejsce: Zuzanna Rożek (MDK Chełm)
3 miejsce: Lena Karbowiak (SDK ART Łosice)

Kategoria 14-15 lat

1 miejsce: Zofia Gębicka (MDK Chełm)
2 miejsce: Agnieszka Bystrzyńska (KK EUREKA Biała Podlaska)
3 miejsce: Małgorzata Hryciuk (SDK ART Łosice)

Kategoria powyżej 16 lat

1 miejsce: Patrycja Cichocka (MDK Chełm)

Show Dance – Duety:

Kategoria do 5-7 lat

1 miejsce: Hiacynta Chalimoniuk i Maja Bogusz (KK EUREKA Biała Podlaska)

Kategoria powyżej 8-10 lat

1 miejsce: Kalina Prączko i Łucja Prączko (MDK Chełm)
2 miejsce: Hanna Jasik i Zuzanna Zielińska (MDK Chełm)
3 miejsce: Olga Jasik i Lena Mech (MDK Chełm)

Kategoria do 11-13 lat

1 miejsce: Hanna Tołyż i Oliwia Wójcicka (MDK Chełm)
2 miejsce: Wiktoria Pykacz i Julia Fatyga (KK EUREKA Biała Podlaska)
3 miejsce: Lena Tarasiuk i Agnieszka Frankiewicz (KK EUREKA Biała Podlaska)

Kategoria 14-15 lat

1 miejsce: Małgorzata Hryciuk i Zuzanna Wasiluk (SDK ART Łosice)
2 miejsce: Magdalena Jędruszczak i Zuzanna Rożek (MDK Chełm)

Kategoria powyżej 16 lat

1 miejsce: Zuzanna Gębicka i Zofia Gębicka (MDK Chełm)

Show Dance – Formacje I Mini Formacje:

Kategoria do 5-7 lat

1 miejsce: Ballo Junior – ,,Góry do góry” (MDK Chełm)
2 miejsce: Shine – ,,Wiosenny walc” (SDK ART Łosice)
3 miejsce: FLESZ Super Mini Show Dance I – ,,Chili chacha show” (MCKSiR Terespol)
Wyróżnienie: Ballo Junior – ,,Sowa internetowa” (MDK Chełm) i FLESZ Super Mini Show Dance II – Save me” (MCKSiR Terespol)

Kategoria powyżej 8-10 lat

1 miejsce: GOK Art Sarnaki 2 – „Dziś późno pójdę spać…” (GOK Sarnaki)
2 miejsce: Ballo 2 – ,,Tabor” (MDK Chełm)
3 miejsce: Kontra 8 – ,,Keep it undercover” (ST KONTRA Biała Podlaska)

Kategoria do 11-13 lat

1 miejsce: Ballo I – ,,Cinema Italiano” (MDK Chełm)
2 miejsce: Star Teens ,,Money” (SDK ART Łosice)
3 miejsce: Kontra 3 – ,,Wariors” (ST Kontra Biała Podlaska)
Wyróżnienie: Ballo I – ,,Róża wiatrów” (MDK Chełm) i Dance Factory I ,, Bogini słońca i księżyca” (KK EUREKA Biała Podlaska)

Kategoria 14-15 lat

Brak zespołów

Kategoria 16 i więcej lat
1 miejsce: Ballo Art. – ,,Ostani raz” (MDK Chełm)
2 miejsce: Latino Teens – ,,Dance the night” (ST KONTRA Biała Podlaska)
3 miejsce: Ballo Art – ,,Let’s get loud” (MDK Chełm)

Kategoria powyżej 31 + lat

1 miejsce: Latino – ,,Mas Macarena” (ST KONTRA Biała Podlaska)

Hip Hop Solo:

Kategoria do 5-7 lat

1 miejsce: Maja Wasilewska (MCKSiR Terespol)

Kategoria powyżej 8-10 lat

1 miejsce: Maja Siczek (MCKSiR Terespol)
2 miejsce: Amelia Lewczuk (MCKSiR Terespol)
3 miejsce: Ewa Wiśniewska (MCKSiR Terespol)

Kategoria do 11-13 lat

1 miejsce: Lena Zdzichowska (SDK ART Łosice)
2 miejsce: Maria Antończuk (MCKSiR Terespol)
3 miejsce: Antonina Bednarzak (MCKSiR Terespol)

Kategoria 14-15 lat

1 miejsce: Alicja Korbal (MCKSiR Terespol)
2 miejsce: Małgorzata Wasiluk (MCKSiR Terespol)
3 miejsce: Julia Rafałko (MCKSiR Terespol)

Kategoria powyżej 16 lat

1 miejsce: Karolina Wieczorek (MCKSiR Terespol)
2 miejsce: Natalia Szołoniuk (MCKSiR Terespol)

HIP HOP Duety:

Kategoria do 5-7 lat

Brak

Kategoria powyżej 8-10 lat

1 miejsce: Nikola Bielak i Karolina Lubeńczuk (MCKSiR Terespol)
2 miejsce: Martyna Czapska i Aleksandra Chodzińska (MCKSiR Terespol)

Kategoria do 11-13 lat

Brak

Kategoria 14-15 lat

1 miejsce: Alicja Korbal i Małgorzata Wasiluk (MCKSiR Terespol)
2 miejsce: Małgorzata Wasiluk i Oliwia Czarnołęcka (MCKSiR Terespol)

Kategoria powyżej 16 lat

1 miejsce: Karolina Wieczorek i Małgorzata Wasiluk (MCKSiR Terespol)

HIP HOP Formacje I Mini Formacje:

Kategoria do 5-7 lat

1 miejsce: ART. Tygrysy – ,,Funky” (SDK ART Łosice)

Kategoria powyżej 8-10 lat

1 miejsce: Super Kids ,,Na dzikim zachodzie” (SDK ART Łosice)
2 miejsce: Nocne Koty (GCK Dorohusk)
3 miejsce: M&Msy ,,Hip Hop mix” (SDK ART Łosice)
Wyróżnienie: GOK Art. Sarnaki 1 ,,Serducho” (GOK Sarnaki) i FLESZ Squadzik ,,Just dance” (MCKSiR Terespol)

Kategoria do 11-13 lat

1 miejsce: FLESZ Squad – ,,I’m done” (MCKSiR Terespol)

Kategoria 14-15 lat

1 miejsce: Hype Squad ,,Maski” (SDK ART Łosice)
2 miejsce: Volcano – ,,Blowing up” (SDK ART Łosice)
3 miejsce: FLESZ Dance Company – ,,Never give up” (MCKSiR Terespol)

Kategoria powyżej 16 lat

1 miejsce: FLESZ Dance Comapny ,,Stay- con calma” (MCKSiR Terespol)

W trakcie wydarzenia Klub Radnych ,,Terespol Przyjazny Mieszkańcom” w osobie: Anny Sakowicz i Roberta Wieczorka, wręczył dzieciom i młodzieży z grup formacji FLESZ Dance Company ufundowane przez siebie upominki.
Zagrody wręczali także radni miasta Terespol: Justyna Sowa (wiceprzewodnicząca rady) i Andrzej Dmitruk. Nagrodę Starosty Bialskiego wręczył Wojciech Mitura (przewodniczący rady powiatu bialskiego i sponsor przeglądu).
Wyróżniona została także Magdalena Wieczorek – instruktorka prowadząca Flesz Dance Company oraz współorganizatorka wydarzenia.

Wydarzenie wsparli finansowo:

1. Starosta Powiatu Bialskiego – Mariusz Filipiuk
2. Burmistrz Miasta Terespol – Jacek Danieluk,
3. Klub Radnych TERESPOL PRZYJAZNY MIESZKAŃCOM
4. Szkoła Nauki Jazdy AUTO-DRIVER – Wojciech Mitura
5. INSTYTUT URODY – Joanna Gryta


 

materiał: MCKSiR Terespol
tekst : Łukasz Pogorzelski MCKSiR Terespol
zdjęcia: Izabela Orepuk
opracowanie: Gwalbert Krzewicki

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Udostępnij
Wyślij tweeta
Wyślij e-mailem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama