Radio

BiperTV

Facebook

Galerie

Wydarzenia

Artykuły

Szukaj

Reklama

Reklama

Reklama video

„50 lat Gminy Międzyrzec Podlaski” – spotkanie promocyjne (zaproszenie)

Termin wydarzenia: 27 czerwca 2024
, godz. 18:00
Gmina Międzyrzec Podlaski zaprasza na spotkanie promujące publikację "50 lat Gminy Międzyrzec Podlaski", które odbędzie się 27 czerwca o godz. 18:00 w świetlicy w Wysokim.

Publikacja zawiera informacje o walorach poszczególnych miejscowości, ich historii, obiektach dziedzictwa kulturowego, historycznego i naturalnego, miejscach, wydarzeniach, przedsięwzięciach, działalności ludzi. W książce zostanie opisana każda z 35 miejscowości gminy Międzyrzec Podlaski – jej unikatowość, specyfika i przemiany.

Została wydana z okazji jubileuszu 50-lecia istnienia Gminy Międzyrzec Podlaski, który to samorząd świętował w 2023 r. Twórcy pozyskali na ten dofinansowanie ze środków Unii Europejskiej w wysokości 32.272 zł. w ramach „Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie” – Instytucja Zarządzająca PROW 2014-2020 – Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi. 

Książka zrodziła się z miłości do miejsca, w którym mieszkamy i żyjemy, a o które z troską dbali nasi ojcowie ” – podkreśla Gminna Biblioteka Publiczna w Międzyrzecu Podlaskim, twórca publikacji.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Udostępnij
Wyślij tweeta
Wyślij e-mailem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama