Radio

BiperTV

Facebook

Galerie

Wydarzenia

Artykuły

Szukaj

Reklama

Reklama

Reklama video

Sosnówka zaprosiła swoich najmłodszych mieszkańców na Gminny Dzień Dziecka (film) (galeria)

Miniona słoneczna niedziela przyniosła najmłodszym mieszkańcom gminy Sosnówka mnóstwo radości, a wszystko to za sprawą Gminnego Dnia Dziecka, podczas którego mogli wziąć udział w przeglądzie piosenki, obejrzeć taneczne, gimnastyczne i sportowe pokazy, a także szaleć do woli na placu zapełnionym różnorodnymi atrakcjami.

Na Gminny Dzień Dziecka 16 czerwca zaprosili wspólnie mieszkańców gminy wójt Marcin Babkiewicz, gminna biblioteka oraz ośrodek kultury, a także miejscowe OSP Koło Gospodyń Wiejskich Sosnowianki i OSP. Wsparcia w organizacji imprezy udzieliła Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych.

W programie wydarzenia znalazło się sporo różnorodnych pokazów, zarówno tanecznych, jak i gimnastycznych i sportowych. Organizatorzy zaprosili też uczestników do udziału w przeglądzie piosenki „Śpiewać każdy może…”.

Publiczność śledziła z przyjemnością, a czasem niedowierzaniem!, występy młodych gimnastyczek i tancerek Szkoły Tańca i Gimnastyki „Diament” z Radzynia Podlaskiego. 

W pokazie walk wystąpili podopieczni Mariusza Wajszczuka, członkowie Klubu Karate KYOKUSHIN WM Dojo.

Nie brakowało tego dnia dmuchańców i licznych atrakcji, takich jak gry i zabawy z animatorami, bańki mydlane, malowanie buziek, kolorowe baloniki, warkoczyki i tatuaże, przejażdżki konne i strażackim quadem. Strażacy z OSP Sosnówka prezentowali swój sprzęt i pojazdy, zapewnili też kurtynę wodną, a członkinie KGW Sosnowianki zadbały o punkt gastronomiczny ze smakołykami. Swoje stoisko przygotował Międzygminny Związek Celowy z siedzibą we Włodawie.

Galeria zdjęć – poniżej.

 

materiał: Radio Biper Gmina Sosnówka
zdjęcia: Małgorzata Mieńko
opracowanie: Anna Ostapiuk

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Udostępnij
Wyślij tweeta
Wyślij e-mailem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama