Radio

BiperTV

Facebook

Galerie

Wydarzenia

Artykuły

Szukaj

Reklama

Reklama

Reklama video

Jelnica: Na łuku drogi czołowo zderzył się z jadącym z przeciwka autem

Dzisiaj po godz. 7.00 w miejscowości Jelnica 22-letni kierowca Hyundai-a na łuku drogi zderzył się czołowo z jadącym z przeciwka autem. Mężczyzna prawdopodobnie zasnął za kierownicą. W chwili zdarzenia był trzeźwy, jednak jak ustalili mundurowi nie posiada uprawnień do kierowania. 22-latek z obrażeniami ciała i trafił do szpitala.

Do zdarzenia doszło dzisiaj po godz. 7.00 na DW 806 w miejscowości Jelnica. Ze wstępnych ustaleń wynika, że 22-letni kierowca Hundai-a, jadąc w stronę Międzyrzeca Podlaskiego, na łuku drogi zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się czołowo z jadącym VW-em. Drugim pojazdem kierował 70-latek. Kierujący pojazdami byli trzeźwi, co potwierdziło przeprowadzone przez mundurowych badanie.

W trakcie prowadzonych czynności mundurowi ustalili, że 22-latek nie posiada uprawnień do kierowania. Podczas rozmowy z policjantami przyznał, że prawdopodobnie zasnął za kierownicą. W wyniku zdarzenia mężczyzna doznał obrażeń ciała i trafił do szpitala.

Ustalamy wszystkie okoliczności zdarzenia oraz apelujemy o rozwagę i bezpieczeństwo na drodze. Pamiętajmy, aby za kierownicę pojazdu wsiadać trzeźwym i wypoczętym.

materiał: Komenda Miejska Policji w Białej Podlaskiej
tekst i zdjęcia: Barbara Salczyńska-Pyrchla rzecznik prasowy KMP Biała Podlaska
opracowanie: Gwalbert Krzewicki

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Udostępnij
Wyślij tweeta
Wyślij e-mailem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama