Radio

BiperTV

Facebook

Galerie

Wydarzenia

Artykuły

Szukaj

Reklama

Reklama

Reklama video

Biała Podlaska: Ksiądz proboszcz Marian Daniluk zaprasza na „Wakacje z Bogiem”

„Wakacje z Bogiem” to tygodniowe turnusy wypoczynkowe nad Okuninką. To dobrze i bezpiecznie spędzony czas. Świetna zabawa dla dzieci i młodzieży. Warunek jest jeden - nie zabieramy ze sobą żadnych elektronicznych gadżetów. Dzieciaki mają odpocząć! Wakacje już w krótce więc warto znaleźć kreatywne zajęcia dla swoich pociech. Takie zajęcia oferuje parafia Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Białej Podlaskiej. Ksiądz Marian Daniluk proboszcz parafii zachęca do udziału w tygodniowych turnusach.

Nasza parafia od co najmniej kilkunastu lat organizuje obozy tygodniowe „Wakacje z Bogiem” dla dzieci i młodzieży. – informuje ks. Daniluk. – Na najbliższe pięć wyjazdów wszystkie miejsca zostały już zajęte. Ale na szczęście mamy jeszcze kolejne trzy wolne turnusy. – dodaje.

Najważniejsze w „Wakacjach z Bogiem” jest to, że uczestnicy nie mogą zabrać ze sobą takich urządzeń jak telefony, tablety czy laptopy itp. Być może właśnie dla tego turnusy cieszą się ogromny zainteresowaniem.

Dzieci mogą się wspólnie bawić pod opieką wielu opiekunów. Ponadto w ramach turnusu mogą cieszyć się smacznymi posiłkami. – dodaje proboszcz z parafii przy Brzeskiej.

Wczoraj, 17 czerwca 2024, odbyło się spotkanie dla rodziców zainteresowanych wyjazdem swoich dzieci na wakacyjną przygodę.
Jeśli ktoś nie był obecny a chciałby się więcej dowiedzieć o propozycji parafii WNMP w Białej Podlaskiej, wypełnić formularz zgłoszeniowy, zapisać dzieci i mieć „święty spokój” przynajmniej na kilka dni wakacyjnych, może udać się do kancelarii parafialnej przy ul. Brzeskiej i tu poszukać kontaktu i informacji.

Informacje uzyskamy również pod nr. tel.: 697 069 060.
Zapraszamy do udziału i miłej zabawy.

 

 

materiał: Radio Biper Biała Podlaska
tekst: Sylwia Łukaszuk / Leszek Niedaleki
opracowanie: Leszek Niedaleki

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Udostępnij
Wyślij tweeta
Wyślij e-mailem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama