Radio

BiperTV

Facebook

Galerie

Wydarzenia

Artykuły

Szukaj

Reklama

Reklama

Reklama video

Otwarcie Castoramy w Białej Podlaskiej (zaproszenie)

Termin wydarzenia: 19 czerwca 2024
, godz. 06:30
W środę, 19 czerwca, Castorama zaprasza mieszkańców Białej Podlaskiej i okolic na otwarcie nowego sklepu przy ulicy Celników Polskich 7-9. Z tej okazji na klientów czekać będą tysiące produktów oraz liczne atrakcje, m.in oferta specjalna na „Wielkie Otwarcie” i loteria z nagrodami o łącznej wartości 500 000 zł. Sklep odwiedzą także goście specjalni: Dorota Szelągowska, Darek Stolarz i Dominik Strzelec, którzy doradzą klientom w projektowaniu i aranżacji domowych przestrzeni

W bialskiej Castoramie na powierzchni 6600 m² klienci znajdą ponad 30 tysięcy produktów niezbędnych do budowy i remontu oraz urządzenia domu i ogrodu. Na szczególną uwagę zasługuje szeroki wybór mebli ogrodowych oraz wyposażenia wnętrz, jakiego w tak dużym zakresie nie oferuje żaden inny sklep w okolicy. Zewnętrzna strefa ogrodowa, tzw. pergola o wielkości 1700m² prezentuje bogatą ofertę roślin, artykułów sezonowych i ogrodzeń. W wyborze pomoże kupującym profesjonalna obsługa sklepu licząca ponad 90. doradców.

W nowej Castoramie na klientów czekają także strefy inspiracji, w których obejrzą oni gotowe propozycje aranżacji kuchni, łazienki czy garderoby. Strefy te są projektowane indywidualnie dla każdego sklepu, a następnie cyklicznie odnawiane w zgodzie z aktualnymi trendami. Dzięki temu kupujący zawsze znajdą w Castoramie nowe pomysły na aranżację, a także produkty i akcesoria, które w zależności od potrzeb wyposażą lub całkowicie odmienią ich wnętrza. Natomiast w strefie projektowej z pomocą profesjonalnych doradców będą mogli stworzyć plan wymarzonego pomieszczenia i szybko go zrealizować.

Podczas spotkania z projektantem w sklepie klienci mogą opracować gotowy do realizacji projekt swojej kuchni, łazienki czy garderoby, wdrażając wiele funkcjonalnych rozwiązań dostosowanych do ich potrzeb. Warto podkreślić, że nasze kolekcje mebli wyróżnia najwyższa jakość i wieloletnia gwarancja, w tym aż 25 lat na kuchnie. Szybki czas realizacji, wygodna dostawa z usługą wniesienia oraz usługa montażu mebli kuchennych, łazienkowych czy garderoby gwarantuje klientowi kompleksowe wsparcie od projektu do jego finalizacji. – podkreśla Adrian Kłos, dyrektor sklepu Castorama w Białej Podlaskiej.

Castorama w Białej Podlaskiej oferuje klientom szereg innowacyjnych usług, które ułatwiają zakupy i prace w domu oraz ogrodzie. Dzięki Castorent mogą wygodnie wypożyczyć na miejscu potrzebny sprzęt remontowy i ogrodniczy bez ponoszenia kosztów jego serwisowania. Castomat zapewnia szybki i wygodny odbiór zamówień internetowych 24 h na dobę przez 7 dni w tygodniu, nawet w ciągu dwóch godzin od momentu złożenia zamówienia. Dla wygody kupujących, sklep został wyposażony w kasy samoobsługowe oraz fakturomaty. Z kolei z myślą o profesjonalistach uruchomiony został program lojalnościowy CastoPro, dzięki któremu fachowcy z branży budowlanej i remontowej mogą korzystać z atrakcyjnych rabatów na produkty i usługi. Po zarejestrowaniu na stronie castopro.castorama.pl otrzymują do 10% rabatu na zakupy, 50% rabatu na usługę cięcia drewna i transport. Korzystają także z wygodnej opcji zwrotów, dostępu do historii zakupów oraz dedykowanej infolinii.

Zgodnie ze strategią zrównoważonego rozwoju Castoramy, sklep w Białej Podlaskiej został wyposażony w nowoczesne, ekologiczne rozwiązania. Budynek posiada instalację fotowoltaiczną, energooszczędne oświetlenie LED, a ogrzewany jest za pomocą nowoczesnych pomp ciepła. Szczególną uwagę pracownicy poświęcają segregacji odpadów, np. folia opakowaniowa używana w procesie dostaw jest w całości przetwarzana i wykorzystywana ponownie do produkcji doniczek, które następnie trafiają na sklepowe półki. By ułatwić klientom proekologiczny wybór, wiele produktów dostępnych w asortymencie posiada także specjalną etykietę Green Star, co gwarantuje, że zostały wyprodukowane z myślą o zmniejszeniu ich wpływu na środowisko.

Pojawienie się Castoramy w Białej Podlaskiej to duże udogodnienie dla mieszkańców regionu, którzy dotąd nie mieli możliwości, by korzystać z tak kompleksowej oferty produktów i usług w swojej okolicy. Z okazji otwarcia 105. sklepu sieć przygotowała dla bialczan liczne promocje i atrakcje. W okresie od 19 do 24 czerwca 2024 roku, za każde wydane 500 zł, klienci bialskiej Castoramy otrzymają kupon o wartości 100 zł do wykorzystania przy kolejnych zakupach w terminie od 25.06.2024 do 24.09.2024. Osoby, które dokonają zakupów na kwotę powyżej 1500 zł skorzystają z bezpłatnej dostawy. Dodatkowo kupujący będą mogli wziąć udział w loterii CASTODAYS, w której łączna pula nagród to 500 000 zł.

19 czerwca w sklepie pojawią się także goście specjalni: Dorota Szelągowska, Darek Stolarz i Dominik Strzelec. Od godziny 11:00 ambasadorzy Castoramy będą doradzać klientom w projektowaniu i aranżacji wnętrz oraz ogrodów.

Castorama Biała Podlaska mieści się przy ul. Celników Polskich 7-9. Sklep otwarty będzie od poniedziałku do piątku w godz. 6.30 – 22.00, w soboty w godz. 7.00-20.00 oraz niedziele handlowe w godz. 9.00 – 19.00.

Castorama Polska Sp. z o.o. jest liderem w kategorii polepszania warunków mieszkaniowych w Polsce. Firma uruchomiła swój pierwszy sklep w 1997 roku. Obecnie prowadzi sprzedaż w 104 sklepach w różnych częściach kraju i zapewnia dostęp do oferty on-line. Spółka zatrudnia około 13 tys. pracowników. Castorama Polska Sp. z o.o. jest częścią Kingfisher plc, międzynarodowej spółki posiadającej ponad 2000 sklepów w 8 krajach Europy.    
  

materiał: Castorama Biała Podlaska
tekst i zdjęcia: Urszula Markowska PR Consultant
opracowanie: Gwalbert Krzewicki

 

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Udostępnij
Wyślij tweeta
Wyślij e-mailem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama