Radio

BiperTV

Facebook

Galerie

Wydarzenia

Artykuły

Szukaj

Reklama

Reklama

Reklama video

Kryminałki: Zaatakowali 22-latka bez powodu. Usłyszeli zarzuty

Za pobicie 22-latka odpowiedzą dwaj mężczyźni w wieku 35 i 41 lat. Sprawcy bili i kopali pokrzywdzonego po całym ciele. Do zdarzenia doszło w miniony weekend pod jednym z bialskich lokali. Mężczyźni usłyszeli już zarzuty. Agresorom grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Do zdarzenia doszło w minioną sobotę pod jednym z bialskich lokali. Ze wstępnych informacji wynikało, że sprawcy bez żadnego powodu zaatakowali 22-latka. Bili i kopali go po całym ciele. W wyniku zdarzenia pokrzywdzony doznał obrażeń ciała i trafił do szpitala. Jeden z napastników został ujęty przez pracownika ochrony. Okazało się, że jest to 35-letni obywatel Białorusi. Choć mężczyzna twierdził, że nie ma ze sprawą nic wspólnego mundurowi nie dali się zwieść jego wyjaśnieniom.

W trakcie prowadzonych czynności policjanci ustalili drugiego z podejrzewanych o ten czyn mężczyzn. 41-latka, również obywatela Białorusi. Mężczyźni zostali zatrzymani do wyjaśnienia.

Usłyszeli już zarzuty. Na poczet przyszłych kar i grzywien funkcjonariusze zabezpieczyli od mężczyzn gotówkę. O ich dalszym losie zadecyduje sąd. Wobec obydwu mężczyzn zastawano został środek zapobiegawczy w postaci dozoru Policji połączony z zakazem zbliżania się do pokrzywdzonego.

Zgodnie z obowiązującymi przepisami grozi im kara do 5 lat pozbawienia wolności.

 

 

materiał: Komenda Miejska Policji w Białej Podlaskiej
tekst i zdjęcia: Barbara Salczyńska-Pyrchla rzecznik prasowy KMP Biała Podlaska
opracowanie: Gwalbert Krzewicki

 

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Udostępnij
Wyślij tweeta
Wyślij e-mailem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama