Radio

BiperTV

Facebook

Galerie

Wydarzenia

Artykuły

Szukaj

Reklama

Reklama

Reklama video

Zygmunt Kowaluk z Terespola świętuje setne urodziny

Mieszkaniec Terespola Zygmunt Kowaluk w dniu 9 czerwca obchodził swoje 100 urodziny. Tego dnia z kwiatami, życzeniami i upominkami odwiedzili go przedstawiciele władz miejskich i instytucji na czele z burmistrzem Jackiem Danielukiem.

Z okazji setnych urodzin dostojnego jubilata Zygmunta Kowaluka odwiedzili: burmistrz miasta Terespol Jacek Danieluk, wiceprzewodnicząca rady miasta Justyna Sowa, sekretarz Józef Paderewski, kierownik Miejskiego Ośrodku Pomocy Społecznej w Terespolu Piotr Dudkiewicz, kierownik Urzędu Stanu Cywilnego w Terespolu Rafał Miszczuk oraz delegacja Zakładu Ubezpieczeń Społecznych w Białej Podlaskiej reprezentowana przez kierownika inspektoratu Annę Jakubowicz oraz naczelnika wydziału świadczeń emerytalno-rentowych Martę Świderską.

W imieniu mieszkańców miasta przedstawiciele władz i instytucji złożyli jubilatowi życzenia i przekazali list gratulacyjny wystosowany przez prezesa rady ministrów Donalda Tuska. Stulatek otrzymał kwiaty, prezenty i kosz słodkości, a w zamian podzielił się z przybyłymi własnymi wspomnieniami z dzieciństwa i lat młodości.

 

materiał, zdjęcia: UM Terespol
opracowanie: Anna Ostapiuk

 

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Udostępnij
Wyślij tweeta
Wyślij e-mailem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama