Radio

BiperTV

Facebook

Galerie

Wydarzenia

Artykuły

Szukaj

Reklama

Reklama

Kryminałki: Kryminalni zatrzymali 48-latka poszukiwanego listem gończym

Bialscy kryminalni zatrzymali 48-latka, który poszukiwany był listem gończym. Mężczyzna ukrywał się przed organami ścigania od lutego ubiegłego roku. Próbował uniknąć wymierzonej kary zrywając kontakty i zmieniając miejsce zamieszkania. Wpadł na terenie powiatu wołomińskiego. 48-latek trafił już do zakładu karnego, gdzie spędzi najbliższe miesiące.

Do bialskich policjantów każdego dnia wpływają kolejne nakazy doprowadzenia i listy gończe, na podstawie których policjanci wszczynają poszukiwania. Celem funkcjonariuszy jest zatrzymanie tych osób i doprowadzenie do aresztu śledczego lub zakładu karnego, aby mogli odbyć zasądzone wobec nich kary.

W miniony wtorek operacyjni Zespołu do Spraw Poszukiwań i identyfikacji Osób bialskiej komendy, zatrzymali 48-latka poszukiwanego listem gończym, celem doprowadzenia do zakładu karnego za przestępstwo oszustwa. Mężczyzna ukrywał się przed organami ścigania od lutego ubiegłego roku. Dodatkowo wobec niego wydane były również dwa zarządzenia prokuratorskie o ustaleniu miejsca pobytu w związku z przestępstwem niealimentacji.

Próbował jednak uniknąć odpowiedzialności zrywając kontakty i zmieniając miejsce zamieszkania. Kryminalni krok po kroku ustalili, gdzie obecnie przebywa. Zatrzymali zaskoczonego 48-latka na terenie powiatu wołomińskiego, gdy wychodził z wynajmowanego mieszkania. Mężczyzna trafił już do zakładu karnego, gdzie spędzi najbliższe miesiące

materiał: Komenda Miejska Policji w Białej Podlaskiej
tekst i zdjęcia: Barbara Salczyńska-Pyrchla rzecznik prasowy KMP Biała Podlaska
opracowanie: Gwalbert Krzewicki

Please select listing to show.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Udostępnij
Wyślij tweeta
Wyślij e-mailem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama