Radio

BiperTV

Facebook

Galerie

Wydarzenia

Artykuły

Szukaj

Reklama

Reklama

Biała Podlaska: Aż 62! cenne medale przywieźli tancerze DAS z Podlaskiego Festiwalu Tańca Nowoczesnego (galeria)

62 cenne medale przywieźli tancerze Dance Academy Studio z Podlaskiego Festiwalu Tańca Nowoczesnego. Turniej odbył się 14 kwietnia w Bielsku Podlaskim.

W konkursie wzięło udział blisko 2 tysiące tancerzy z północnej i wschodniej Polski. Rywalizacja odbyła się na deskach sali widowiskowej Bielskiego Domu Kultury. Tancerze prezentowali się w licznych stylach tanecznych, m.in. jazz, modern jazz, taniec współczesny, hip hop czy street dance, oraz w różnych kategoriach wiekowych, zarówno solo, w duetach, mini formacjach i formacjach.

Tancerze DAS-u aż 9-krotnie stawali na podium, 4 razy odbierając złote trofea, 4 razy srebrne, a jedno brązowe.

A oceniało ich profesjonalne jury w składzie: Karolina Olszewska (zwyciężczyni You Can Dance, wielokrotna mistrzyni Polski, Europy i świata), Paweł Tolak ( finalista You Can Dance i You Can Dance), Ziemowit Bogusławki (koordynator Free Mind, Breakstok – zawodów tanecznych breakdance).

Dance Academy Studio kolejny raz reprezentowało miasto Biała Podlaska na prestiżowym turnieju tańca. Bialscy tancerze mają na swoim koncie blisko tysiąć tytułów wytańczonych na regionalnych, ogólnopolskich i międzynarodowych festiwalach. Przed nimi kolejne starty.

DAS to szkoła tańca nowoczesnego oraz współczesnego dla dzieci i młodzieży, działająca od 15 lat przy Bialskim Centrum Kultury w Białej Podlaskiej. Trenerem tancerzy jest Karolina Brodzik-Zaremba.

Serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!

materiał: Bialskiego Centrum Kultury
tekst i zdjęcia: Marta Woźniak Impresariat artystyczny Bialskiego Centrum Kultury im. Bogusława Kaczyńskiego w Białej Podlaskiej
opracowanie: Gwalbert Krzewicki

Please select listing to show.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Udostępnij
Wyślij tweeta
Wyślij e-mailem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama